آقایان جذاب برای برقراری ارتباط با خانم ها چگونه رفتار می کنند؟

۳ مورد از مهم ترین ویژگی های آقایان جذاب از نظر خانم ها

دوستان عزیز سایت آگاه باشیم در این مقاله قصد داریم به چند ویژگی مهم و مشترک درباره آقایان جذاب بپردازیم. اگر شما هم می خواهید در گروه آقایان جذاب باشید باید به این نکات مهم توجه داشته باشید. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

پادکست آقایان جذاب

۱ – تمرکز خود را بر روی رفتارها و کنش ها خود بگذارید نه دیگران

ابتدا به این گفته مهم توجه کنید: «بهتر است خود را تسخیر کنید تا هزاران جنگ را ببرید. سپس پیروزی از آن شماست و این پیروزی از شما گرفته نمی شود»

بهترین توصیه ما برای توسعه مهارت های ارتباطی و برقراری ارتباط بهتر با زنان این است که شما باید بر رفتارها و کنش های خود تمرکز کنید و نسبت به آن ها دقت داشته باشید نه واکنش های طرف مقابل! شما به عنوان آقایان جذاب نباید میزان موفقیت خود را اندازه گیری کنید. مهم نیست که توانسته اید شماره تلفن خانم مورد نظر خود را به دست آورید یا خیر؛ مهم این است که شما تلاش خود را کرده اید.

آقایان جذاب همواره زندگی خود را کنترل می کنند و موفقیت خود را در گرو چیزی قرار می دهند که تحت کنترل آن ها قرار دارد، یعنی واکنش های احساسی شان. بنابراین اگر قبل از نزدیک شدن به زنی این سوالات را از خودتان بپرسید به این معناست که شما بر رفتار او تمرکز کرده اید. این سوالات عبارتند از:

چگونه می توانم به وی نزدیک شوم؟

چگونه می توانم موجب خنده و شادی او شوم؟

اما اگر می خواهید بر رفتار خود تمرکز داشته باشید، باید سوال های از خودتان بپرسید که مشابه این سوالات باشند:

چگونه می توانم در حالی که خود واقعی ام هستم به آن دختر نزدیک شوم و از ارتباط با وی لذت ببرم؟

برای خنداندن خودم چه کارهایی می توانم انجام دهم؟

بنابراین نتیجه می گیریم که اگر شوخی می کنید، هدف از این شوخی باید فقط خنداندن و خوشحالی خودتان باشد نه او! آقایان جذاب باید تمرکز خود را بر رفتار و کنش های خود بگذارند، این چیزی است که دخترها هنگام برقراری ارتباط با یک پسر دوست دارند در او ببینند.

آقایان جذاب به خوبی می دانند که هر رفتار را چه زمانی از خود بروز دهند و به موقع هر حرفی را بزنند. بنابراین شما هم نباید به هیچ عنوان نباید قلب هیچ زنی را بشکنید، چرا که این کار یک نقطه ضعف بزرگ در برقراری ارتباط با زنان محسوب می شود.

پس این نکته را همواره به یاد داشته باشید هر زمانی که فقط بر روی رفتار خودتان تمرکز کنید، موفق خواهید شد توجه زنان بیشتری را به سمت خود جلب نمایید و باعث خنده و مسرت آن ها شوید؛ این موضوع ممکن است در نظر شما احمقانه بیاید اما افراد زیادی را در گروه آقایان جذاب قرار داده است. خانم های زیادی درباره ی این مردان گفته اند که چون آن ها فردی سرگرم کننده و شوخ طبع هستند، دوست دارند با آن ها در ارتباط باشند. گاهی اوقات حتی خود آن ها برای دوستی و برقراری ارتباط با مرد مورد نظر پیش قدم شده اند.

صحبت کردن و سکوت آقایان جذاب

۲ – شما به عنوان آقایان جذاب باید بدانید که کجا سکوت کنید و کجا صحبت نمایید

در ارتباط با زنان شما باید گاهی سکوت اختیار کنید. زمان هایی وجود دارد که هر دو طرف حرفی برای گفتن ندارند و با سکوتی که بین شان برقرار است احساس راحتی می کنند. گاهی بعضی از مردها سعی می کنند هر طور که شده این سکوت را بشکنند و حرف های بیخودی می زنند. شما باید بدانید که این موضوع یک وضعیت کاملا طبیعی است.

اما زمان هایی وجود دارد که سکوت می تواند خوب باشد، دانستن این موضوع و رعایت کردن آن می تواند شما را به عنوان یک مرد مطمئن و جذاب جلوه دهد. آنچه می خواهیم شما بدانید این است که اگر شما یاد بگیرید که در زمان های لازم سکوت اختیار کنید، فرصتی به طرف مقابل خود می دهید که هم کمی استراحت کند و هم این که به حرف های قبلی شما فکر نماید. هنگامی که دو نفر در سکوت احساس راحتی می کنند، همیشه نشانه آن است که آن ها نوعی ارتباط دارند.

اگر طرف مقابل تان در هنگام سکوت احساس ناخوشایندی دارد، به نوعی از او بخواهید که به شما نگاه کند و شما فقط به او لبخند بزنید. برای این کار می توانید با صدا کردن اسمش و یا گرفتن دستانش توجه او را به سمت خود جلب کنید. این همان چیزی است که آقایان جذاب واقعا انجام می دهند، زیرا به طور طبیعی یک شخص بسیار محتاط هستند. بنابراین شما برای برقرار کردن ارتباط با افرادی که بسیار آن ها را دوست می دارید هم می توانید این موضوع را رعایت کنید.

صحبت کردن خانم

۳ – اجازه دهید که خانم ها نسبت به شما بیشتر صحبت کنند

تفسیر دیگری که از این موضوع برداشت می شود این است که شما کمتر حرف بزنید و به او اجازه دهید هر چه می خواهد بگوید. اکثر افراد برای این که نشان دهند چقدر فرد بامزه ای هستند، زیاد صحبت می کنند. اگر می خواهید در گروه آقایان جذاب قرار داشته باشید، نباید به هیچ عنوان این کار را انجام دهید. پس آن کاری که شما باید انجام دهید این است که سعی کنید تا جایی که امکان دارد کمتر حرف بزنید.

چهار دلیل برای این که کمتر صحبت کنید وجود دارد، این دلایل عبارتند از:

۱ – باعث می شود شما حرف هایی که موجب ناراحتی خانم ها می شود را نزنید و بیشتر به صحبت های آن ها گوش کنید.

۲ – کمتر حرف زدن شما احتمال بروز سوء تفاهمات را کاهش می دهد.

۳ – کمتر حرف زدن باعث می شود فقط حرف های مثبت بزنید و به یکدیگر انرژی دهید و جذابیت شما در نگاه طرف مقابل بسیار افزایش پیدا کند.

۴ – کمتر حرف زدن اطلاعات کمتری از شما در اختیار او قرار می دهد و این موضوع سبب جذابیت بیشتر شما می شود.

گاهی اوقات افراد فکر می کنند که این موضوع به این معنی است که شما اصلا نباید هیچ حرفی بزنید و چیزی درباره خودتان بگویید. آیا این مسئله درست است؟ مسلما خیر؛ اگر شما واقعا به فردی علاقه مند هستید باید با وی صحبت کنید. فقط باید یاد بگیرید که به اندازه و سنجیده حرف بزنید. بنابراین گاهی اوقات سکوت کنید. شما همچنین می توانید از سکوت به عنوان یک ابزار برای ایجاد جاذبه استفاده کنید و به طور عمدی احساسات ناخوشایندی که در یک رابطه به وجود می آید را از بین ببرید.

نتیجه گیری

دوستان عزیز سایت آگاه باشیم ما می توانیم درباره ویژگی های آقایان جذاب ساعت ها صحبت کنیم، چرا که موارد بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد که رعایت آن ها به مراتب منجر به جذابیت شما می گردد. اما فقط به یاد داشته باشید، درک واقعیت منجر به تغییر ذهنیت و در نهایت تغییر زندگی می شود. پس ذهن خود را تغییر دهید و سپس اقدام لازم را برای توسعه مهارت های ارتباطی خود و پیوستن به گروه آقایان جذاب انجام دهید.

همه چیز را بپرسید. اینکه موضوعی در گذشته درست بوده است به این معنی نیست که امروز نیز درست باشد. نظرات خود را بیان کنید و از قضاوت دیگران نترسید. اگر احساس می کنید کاری را دوست دارید انجام دهید، ولی اگر به خاطر نظر دیگران آن را انجام نمی دهید، سخت در اشتباهید. به یاد داشته باشید که شما فقط یک بار زندگی می کنید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.