نکاتی که هر خانمی در مورد ابراز علاقه به مردها باید بداند

همه چیز در مورد ابراز علاقه کردن به مردها

در واقع این مسئله در جامعه بسیار دیده می شود که افراد نسبت به یکدیگر احساسات قوی دارند اما از بیان آن و ابراز علاقه کردن می ترسند. در این رابطه باید بگوییم هنگامی که شما وانمود می کنید نسبت به مرد و یا زنی که شدیدا به او احساس دارید، بی علاقه هستید در واقع خود را محروم، مایوس و دلسرد کرده اید. در واقع شما خود را از بودن با او، سپری کردن اوقات و ساعات خوش محروم کرده اید. شما باید به این مسئله واقف باشید که مردان در صورتی به این رفتار شما پاسخی مثبت می دهند که دارای توانایی های فرا روان شناختی یا به عبارت دیگر علم غیب آشنا باشند.

پادکست ابراز علاقه به مردها

اگر شخصی نظر شما را جلب کرده است این مسئله را با او در میان بگذارید

شما هرگز نباید این باور را در خود پرورش دهید که او می داند که شما از او خوشتان می آید و شما با پا پیش گذاشتن و نتیجه نگرفتن افسرده و غمگین خواهید شد. شما باید همواره این احتمال را در ذهنتان داشته باشید که شاید او نیز از شما خوشش بیاید و این شما بودید که هیچ گاه هیچ گونه سرنخی را در اختیار او قرار نداده اید. برای این که بتوانید این مسئله را درک کنید بهتر است همواره این سوالات را از خود بپرسید که آیا زمانی که ابراز علاقه مردان را می بینید احساس خوشحالی نمی کنید؟ آیا احساس اعتماد به نفس بیشتری در شما به وجود نمی آید؟

مطمئنا هر گاه که آنان لبخند گرمی می زنند و از شما تعریف می کنند قلبتان به تپش می افتد و حسی سرشار از لذت تمام وجود شما را فرا می گیرد. شما باید بدانید که دقیقا همین زمان، زمانی است که شما باید قدم بعدی را برای ایجاد یک رابطه ی بسیار زیبا بردارید. این حرکت شما یک حس امنیت برای همکاری بیشتر و پیشروی را به وجود می آید.

دقت داشته باشید عقاید بسیار زیادی در رابطه با ابراز علاقه به مردها وجود دارد، اما همان طور که می دانید آن ها هم انسان هستند و همانند هر فرد دیگری به عشق و اعتماد نیاز دارند. آن ها هم به اندازه زنان از دفع شدن و «نه» شنیدن بیزارند و هراس دارند؛ حتی در برخی موارد این حس در مردان نیز بیشتر می شود. زیرا مردان از این که کاری را نتوانند به خوبی انجام دهند و یا در انجام آن دچار اشتباه شوند، بسیار بیزار هستند؛ از همین رو بر روی هر موقعیتی تمرکز بسیار زیادی دارند تا احتمال شکست را در آن کاهش دهند. در واقع هر چه مردان حساس تر، عاطفی تر و احساساتی تر باشد، این گفته ها بر روی آن ها صادق تر است.

ابراز علاقه به مردها

اگر می خواهید به مردی ابراز علاقه کنید به این نکات توجه داشته باشید

اگر بخواهیم این مسئله را واضح تر شرح دهیم، باید بگوییم که اگر به دنبال مردی هستید، به احتمال بسیار زیاد او هرگز برای برقراری ارتباط با شما پا پیش نخواهد گذاشت. مگر این که شما به نوعی به او نشان دهید که قرار نیست در این راه شکست بخورد. یک لبخند و یا یک اشاره دوستانه و حتی نگاهی علاقه مند و مشتاق می تواند محرک او برای قدم گذاشتن در این راه و صحبت کردن با شما باشد.

البته منظور این نیست که به پای مردان بیفتید و یا از آن ها آویزان شوید و با اشاره و کنایه های معنی دار مخابره کنید و خود را به آپارتمان مجردی آن ها دعوت کنید. دقت داشته باشید که این حرکات به دور از شان یک خانم می باشد و بسیار زننده است و اصلا کنجکاوی محسوب نمی شود.

شما همواره می توانید با سنگینی و وقار و بدون هیچ گونه شیطنتی به مرد مورد نظر خود ابراز علاقه کنید و نشان دهید که تمایل دارید ارتباط بیشتری با او داشته باشید، تا در آینده بتوانید رابطه ای سالم تر و البته مشروعی را پایه ریزی کنید. مطمئنا او نیز متوجه حرکات و رفتار شما خواهد شد و اگر پس از چندین اشاره متوجه شدید که هیچ پاسخی از سمت او دریافت نکرده اید، باید این مسئله را به دست فراموشی بسپارید.

اما در این زمان با خود می گویید زیان کرده اید؟ مطمئنا پاسخ این سوال خیر خواهد بود. در واقع این شما بوده اید که حضور انسان دیگری را تایید کرده اید و همواره نشان داده اید که از همنشینی با او لذت برده اید. تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که از مردی که شما از او خوشتان می آید دعوت کنید که شما را برای صرف شام همراهی کند؟ در این رابطه باید بگوییم، می توانید این راه را امتحان کنید، اما همواره نکاتی وجود دارد که باید به آن آگاه باشید:

۱- اگر او مرد سالم و مناسبی برای شما باشد، مطمئنا خوشحال و هیجان زده شده و حس خرسندی وجود او را می گیرد و اعتراف می کند که تمایل زیادی داشته که او این درخواست را مطرح کند.

۲– اگر این مرد، فرد مورد نظر شما نباشد و یا از شما خوشش نیاید، مطمئنا با حرکات و رفتارهایی نشان می دهد که علاقه ای به این دعوت ندارد و خیال شما را نیز راحت می کند و دیگر نیازی نیست که ماه ها برای خود خیال پردازی و رویا پردازی کنید. در همان ابتدا تکلیف شما روشن شده و می توانید به سراغ زندگی خود بروید.

۳- اگر مردی که به علاقه مند هستید همواره از قوانین قدیمی پیروی می کند و پس از این که شما دعوت او را مطرح کردید و این بازی تعقیب و گریز را خاتمه دادید، هیچ حس خوشحال کننده ای را به شما انتقال نداد و خودش نیز با فکرهای هیچ و پوچ خوشحال نشد؛ باید بدانید همین که از شرش خلاص شدید هزار بار خدا را شکر کنید.

همواره برای این که بتوانید به کسی ابراز علاقه کنید و رابطه ای را شروع نمایید عقل سلیم را به کار بگیرید. هنگامی که شما مردی را برای شام دعوت کردید و او حتی یکبار هم دوباره برای هماهنگی و حتی صحبت کردن با شما تماس نگرفت، به طور واضح به شما می گوید که تمایلی به برقراری ارتباط با شما را ندارد و شما نیز نباید پیگیری های بیخودی را انجام دهید. در واقع ابراز علاقه به مردی که می خواهید با او آشنا شوید، یک امر است و دیگران را زیر فشار گذاشتن و رفتار نامناسب داشتن امری دیگر.

نکاتی که در مورد ابراز علاقه به مردها باید همواره به خاطر داشته باشید

این که شما رفتاری سر از خود نشان دهید و هیچ ابراز علاقه ای نداشته باشید بر روی برخی از مردان جواب داده و آن ها را به سمت شما می کشاند، اما باید بدانید که همه ی مردان در این گروه نیستند این گروه از مردان به گروه نامناسب تعلق دارند و هرگز نمی توانند شما را خوشبخت کنند. در رابطه با مردانی که از تعقیب و گریز خوششان می آیند هم باید بدانید که این مردان شخصیت هایی مانند زیر دارند:

این مردان از اعتماد به نفس و خودباوری پایین رنج می برند و همواره احساس می کنند که حق شان بیش از این نیست که به آن ها «کم محلی» کنید.

مردانی که مال شما نیستند یا به عبارتی دست نیافتنی هستند.

مردانی که متاهل و یا زن دار هستند و یا مردانی که نسبت به این مسئله باید متعهد و پایبند باشند می ترسند و فکر می کنند زن هایی که به راستی به آن ها علاقه مند نیستند، برایشان خطر کمتری را در پی دارند.

مردان قدیمی و کوتاه فکری که فقط شکارچی بودن و تعقیب طعمه باعث تحریک آن ها می شود. در واقع این مردان همواره دوست دارند شما را مغلوب کنند.

این مردان می توانند بی احساس هم باشند، در واقع هیچ تماسی با احساساتشان ندارند و هیچ کدام از رفتارهای شما را متوجه نمی شوند و نمی دانند چه زمانی باید عقب بکشند و دنبال کار و زندگی خود بروند.

یکی از واضح ترین مسائلی که در زندگی شما وجود دارد این است که شما هرگز به این گونه مردان نیازی نخواهید داشت، از همین رو هیچ گاه خود را طعمه ی سر قلاب این گونه افراد نکنید و آن ها را دنبال سرتان نیندازید و برای خود دردسر درست نکنید و بعد از آن نیز به طور مداوم به خودتان سرکوفت نزنید.

نکته ی دیگری که در رابطه با این مسئله وجود دارد و از اهمیت بسیار بالایی هم برخوردار می باشد، این است که شما نباید هرگز احمقانه و خرافاتی فکر کنید. همچنین هرگز نباید به این مسئله خرافاتی اعتقاد داشته باشید که اگر شما برای ابراز علاقه و شروع رابطه ای پا پیش بگذارید، از همان ابتدا ازدواج شما محکوم به شکست است! این مسئله را به دقت به خاطر داشته باشید اگر مردی واقعا به شما علاقه مند باشد، خوبی های شما را کشف می کند و از شما می خواهد که باقی مانده عمرتان را در کنار او سپری کنید و هرگز این فکر را به ذهن خود راه نمی دهد که «این زن در گذشته علاقه اش به من را پنهان کرد، سپس به من ابراز علاقه کرد و نشان داد که او هم به من علاقه مند است؛ حال باید حلقه نامزدی را از او پس بگیرم؟»

برای راهنمایی بیشتر باید بگوییم که اگر با مرد جذابی روبرو شدید و از او خوشتان آمد سعی کنید به احساسات خود گوش دهید؛ به او لبخندی بزنید و از پیراهن زیبایی که پوشیده تعریف کنید و از آشنایی و ملاقات او احساس خرسندی کنید. اما این لحظه، لحظه حساسی است شما باید صبر کنید تا ببینید او چه حرکتی از خود نشان می دهد و چه اتفاق هایی رخ می دهد. هیچ کس از آینده چیزی نمی داند شاید در سال های آینده هنگامی که رابطه ای را با هم شروع کردید و کارتان به ازدواج رسید، وقتی فرزندتان از شما می پرسد که چگونه با هم آشنا شدید همسرتان بگوید که در صف خرید وسیله ای بودیم که با یکدیگر آشنا شدیم.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.