۵ تصور نادرستی که مردها در مورد جذب زنان دارند

باورهای غلط مردها در مورد جذب زنان

همه ی مردها در طول زندگی در تلاش برای جذب زنان هستند؛ اما همواره افرادی هستند که با راهنمایی های اشتباه شما را به مسیر غلط هدایت می کنند. در حقیقت شما باید چه کاری انجام دهید؟ آیا این درست است که بانوان عاشق مردهای بد می شوند؟ و یا اگر می خواهید زنی را به خود جذب کنید باید مرد خوبی باشید؟ تلاش برای فهمیدن یک زن می تواند گیج کننده تر از پرتاب موشک باشد و ما مطمئن هستیم که بسیاری از بانوان حتی یکدیگر را نیز درک نمی کنند. دوستان عزیز سایت آگاه باشیم در این مقاله به چند تصور رایج و غلطی که درباره جذب زنان توسط مردها وجود دارد، اشاره کرده ایم لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

پادکست ۵ تصور نادرستی که مردها در مورد جذب زنان دارند

۱ – برای جذب زنان باید هیکلی قوی داشته باشید

بسیاری از مردها فکر می کنند هر چه قوی هیکل تر باشند و از نظر فیزیکی قدرتمند تر به نظر برسند، می توانند زنان بیشتری را به خود جذب کنند، اگرچه این مطلب درباره تعدادی از بانوان صدق می کند! آیا حرف ما را باور نمی کنید؟ پس بهتر است نگاهی به مجلاتی که درباره مردان است بیاندازید.

شما بین تصور خود از مردان و تصاویری که می بینید تفاوت های بسیاری را متوجه خواهید شد؛ مواردی که در مجلات مردان وجود دارد اکثرا دارای ظاهری عجیب و غریب، بدنی عضلانی و دارای ریش هستند. این نشان می دهد که دقیقا تفاوت بسیاری بین آنچه مردان تصور می کنند و آنچه موجب جذب زنان می شود، وجود دارد.

بنابراین به طور کلی، آنچه واقعا باعث جذب زنان می شود، یک مرد واقعی است. آن ها مردانی را دوست دارند که در عین قوی بودن بتوانند از آن ها به طور کامل مراقبت کنند، همچنین به اندازه کافی سرگرم کننده نیز باشند.

۲ – خانم ها دوست دارند که شما حرکات خود را مدیریت کنید

به هیچ عنوان شما نیازی ندارید که دائما صاف بشینید و سینه خود را سپر کنید و به هیچ عنوان نباید سعی کنید با نشان دادن عضلات بدنی، خود را با اعتماد به نفس نشان دهید. طی صحبتی که با چندین خانم داشته ایم، آن ها بیان کرده اند که به وضوح متوجه این گونه رفتارهای مردها خواهند شد. یک مرد محترم هیچ گاه نباید این گونه رفتارها را به صورت آگاهانه انجام دهد. یک سری از رفتارها باید به صورت ناخودآگاه و بدون فکر قبلی انجام شوند.

شما باید زبان بدن را بلد باشید و نباید دائما مراقب حرکت قسمت های مختلف بدن تان باشید. در واقع، تلاش آگاهانه برای اجرای زبان بدن کار بسیار ناشیانه ای است. اگر می خواهید جذاب تر باشید به باشگاه بروید و غذاهای سالم بخورید، مطمئن باشید با این روش در زمینه جذب زنان به مراتب موفق تر خواهید بود.

ظاهر زیبا و موجه

۳ – برای بانوان فقط ظاهر زیبا و موجه شما مهم است

شما ممکن است عبارت «مهم به نظر نمی رسد» را از زبان بسیاری از افراد شنیده باشید. شما نباید به هیچ عنوان این عبارت را باور کنید. یکی از مهم ترین جنبه های جذابیت جاذبه فیزیکی است. جاذبه فیزیکی اولین چیزی است که در شما باعث جذب زنان می شود. اگرچه شکی نیست که ظاهر خوب بخش مهمی از جاذبه اولیه است. بسیاری از روابط بلندمدت بر موارد دیگری به جز ظاهر خوب پایه ریزی شده اند.

اگر کمی آگاه باشید و متوجه شوید که برای همسر خود به اندازه کافی جذاب نیستید، به راحتی می توانید نقایص خود را بهبود ببخشید. اگر قبلا ورزش نکردید، ورزش کنید. اگر شما صورت براد پیت را ندارید و به زیبایی او نیستید پس به جایش بر روی اندام خود کار کنید.

لباس خوب نیز چیزی است که بسیاری از زنان متوجه آن می شوند. لباس خوب پوشیدن نه تنها شما را جذاب تر می کند، بلکه هنگامی که شما برای اولین بار با زنی که او را دوست دارید قرار ملاقات دارید، او از روی مدل لباس پوشیدن تان تا حدی متوجه سلیقه ی شما خواهد شد. بیایید صادق باشیم، خانم ها معمولا سلیقه بهتری نسبت به مردان دارند. در ابتدا فقط با توجه به ترکیب رنگ لباس هایتان شروع کنید. سپس با انواع مدل های مختلف لباس آشنا شوید و نحوه ست کردن آن ها را بیاموزید.

در این که ظاهری موجه و زیبا در جذب زنان و افزایش جذابیت شما نقش بسیاری دارد، هیچ هیچ شکی نیست؛ ولی اگر بخواهید برای جذابیت خود فقط به این مورد تکیه کنید به هیچ عنوان موفق نخواهید شد. شما باید به صورت طبیعی به ظاهر خود اهمیت بدهید ولی اگر می خواهید یک رابطه طولانی مدت داشته باشید، باید علاوه بر ظاهر، به شخصیت و خصوصیات اخلاقی خود بیشتر اهمیت دهید. این چیزی است که باعث می شود یک زن در بلند مدت با شما بماند.

۴ – شما به هیچ عنوان نباید خود را تغییر دهید

هنگامی که شما به دوستان خود می گویید برای اولین بار می خواهید زنی را ملاقات کنید، احتمالا این توصیه را به شما می کنند که «فقط خودت باش مرد»! دوستان شما احتمالا فکر می کنند که ممکن است شما هنگامی که دچار استرس و اضطراب شوید، رفتارتان از حالت طبیعی خارج شود. به احتمال خیلی زیاد اکثر مردان در ملاقات اول به این فکر می کنند که چگونه رفتار کنند تا بتوانند طرف مقابل را تحت تاثیر قرار بدهند.

در این شرایط چه کاری باید انجام دهید؟ اول از همه، از خودتان سوال بپرسید: اگر شما یک زن بودید، با فردی مثل خودتان بیرون می رفتید؟ اگر پاسختان نه باشد؛ پس باید مواردی را در خودتان بهبود ببخشید. این واقعیت ممکن است برایتان تلخ باشد. اگر شما به اندازه کافی خوب نیستید، پس باید کمی خود را تغییر بدهید. دلایلی را که باعث می شود یک زن از شما دوری کند را پیدا کنید و در صدد رفع آن ها بربیایید.

ولی اگر پاسختان به این سوال بله است، می توانید با خیال راحت با یک زن قرار بگذارید. البته هر فردی به عنوان یک انسان دارای نقاط ضعفی است. بهتر است نقاط ضعف خود را بپذیرید و آن ها را بهبود ببخشید. مطمئن باشید این مسیر باعث جذب زنان می شود.

خنداندن خانم ها

۵ – برای جذب زنان فقط کافی است آن ها را بخندانید

هیچ عقل سلیمی این موضوع را نمی پذیرد که زنان فقط عاشق مردانی می شوند که می توانند آن ها را بخندانند. اکثر مردان فکر می کنند برای جذابیت باید سرگرم کننده و خنده دار باشند. این مسئله بسیار ساده تر از آن چیزی است که شما فکر می کنید.
نکاتی کلیدی که در مکالمات خود باید رعایت کنید این ها هستند:

سعی کنید از گفت و گوی خود لذت ببرید.

بدانید چگونه مکالمات معنی دار داشته باشید.

قسمت اول به این معناست که به هیچ عنوان شما نباید سعی در سرگرم کردم اطرافیان تان داشته باشید. یعنی نباید قبل از رفتن به سر قرار بنشینید و جوک هایی را حفظ کنید تا بتوانید طرف مقابل را بخندانید. چیزی که می خواهیم به شما بگوییم این است که نباید از تنها ماندن بترسید و به خاطر این که تنها نمانید، دست به هر کاری بزنید. اگر این کار را انجام دهید به هیچ عنوان هیچ لذتی از روابط خود نمی برید، همچنین این موضوع در بلند مدت می تواند مخرب باشد.

این که بتوانید مکالمه ای معنی دار با طرف مقابل داشته باشید به دو عامل بستگی دارد: گوش دادن به حرف های طرف مقابل و این که خود را کنجکاو و علاقه مند به حرف های او نشان دهید، حتی اگر واقعا این گونه نباشد. بخش گوش دادن بسیار ساده است و ما مطمئن هستیم که اکثر شما می توانید این کار را انجام دهید. قسمت بعدی نه آسان است و نه دشوار. اجازه دهید با مثالی این موضوع را بیان کنیم:

ممکن است شما علاقه چندانی به مد نداشته باشید اما طرف مقابل تان به این موضوع علاقه مند باشد. او احتمالا از این مسئله بی خبر است و درباره این مسئله با شما صحبت می کند. در این زمان شما شانس این را دارید که یک سری اطلاعات در این زمینه از او بپرسید. شاید این گفت و گو منجر به این شود که شما نیز به این مبحث علاقه مند شوید.

بنابراین اگر فردی درباره موضوعی که مورد علاقه شما نیست صحبت می کند، سعی کنید این فرصت را از خود نگیرید. کنجکاوی شما می تواند منجر به یک گفتگو طولانی و معنی دار شود. همچنین این گونه رفتار کردن باعث جذب زنان می شود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.