حقایق جالبی در مورد دیدگاه زنان به عشق که مردها باید بدانند

دیدگاه زنان به عشق چگونه است و مردها باید چگونه با آن ها رفتار کنند؟!

بانوان همواره باید به این نکته واقف باشند که تفاوت بسیار زیادی بین آن ها و مردان وجود دارد و اگر در برهه ای از زمان توجه آن ها کم شده و یا شما را در اولویت خود قرار نمی دهند، به این معنا نیست که شما را دوست ندارند و یا به شما توجه نمی کنند، آن ها نیز به اندازه شما برای این رابطه ارزش قائل هستند. اما راه هایی وجود دارد که کمک می کند تا مردان نیز در یک رابطه ی عاطفی نقش بیشتری داشته باشند.

مطمئنا اولین سوالی که مطرح می شود این است که چگونه این کار امکان پذیر است: از همین رو در ابتدا باید بگوییم که آن ها باید این مسئله را درک کنند، هنگامی که ظاهرا به زنان اهمیت نمی دهند و یا وقتی آن ها صحبت می کنند توجهی ندارند، حس سرخوردگی و عصبانیت در زنان به اوج خود می رسد و اگر این مشکل را با سوال هایی در این زمینه برطرف نکنند، مشکلات زیادی در زندگی خصوصی شان به وجود خواهد آمد.

چگونه اطلاعات فوق را در رابطه تان به کار ببرید و این که چرا باید این کار را بکنید

این نکته ارتباط بسیار مستقیمی با مردان دارد، هنگامی که آن ها نمی توانند دلیل ناراحتی همسرشان را درک کنند به صورت خودآگاه و یا ناخودآگاه رفتارهای نامطلوبی از آن ها سر می زند که باعث تشدید ناراحتی همسرشان می شود و حس ناامنی را در زنان به وجود می آورد.

دیدگاه زنان به عشق

دلیل دیدگاه زنان به عشق و تقدم آن بر هر چیزی چه می باشد؟

آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که تفاوت هایی میان برقراری ارتباط با عشق میان مردان و زنان وجود دارد؟ این تفاوت ها از ارزش های متفاوت مردان و دیدگاه زنان به عشق ناشی می شوند. این که زنان احساس ارزش شخصی داشته باشند، به این مسئله بستگی دارد که چقدر در عشق ورزیدن و برقراری ارتباط موفق بوده اند. در حالی که برای این که بتوانید درک کنید مردان تا چه اندازه احساس ارزشمند بودن دارند، باید میزان دستیابی آنان به موفقیت را بررسی کنید.

اگر بخواهیم بدانید این تفاوت های میان مردان و زنان از کجا می آید باید بگوییم که این تفاوت ها ریشه در مسائل اجتماعی و فرهنگی دارد که به هزاران سال پیش برمی گردد. اگر بخواهیم به زمان انسان های اولیه بازگردیم باید ذکر کنیم که قدر و منزلت یک مرد در قدرت و توانایی او در شکار کردن و پیدا کردن غذا برای خانواده و قبیله اش وابسته بود و موفقیت یا شکست او امکان مرگ و یا ادامه ی زندگی را برای خانواده اش به همراه داشت. اما امروزه ارزش شغلی یک مرد در اجتماع به توانایی و مهارت او در پول درآوردن بستگی دارد. این که او تا چه اندازه می تواند موفقیت های شغلی را به دست آورد و یا به جایگاه و پست و مقام برسد.

اما اگر بخواهیم ارزش و منزلت زنان را بیان کنیم باید بگوییم که در زمان های گذشته ارزش زنان در توانایی آنان از مراقبت از فرزندان و همسران آن ها و همچنین ارضای نیاز جنسی مردان و عواطف آنان بود. این که او بتواند به خوبی با وابستگان و خانواده و نزدیکان همسرش کنار بیاید و یک زندگی خوب برای خانواده اش فراهم آورد. موفقیت و یا شکست زن نیز به معنای مرگ و یا ادامه ی زندگی او بود.

مسلما تاکنون متوجه شده اید که چرا دیدگاه زنان به عشق این گونه است که آن را بر هر چیزی مقدم می دانند، آن ها هزاران سال است که در حال عشق ورزیدن هستند و این مسئله از نسلی به نسل دیگر انتقال پیدا کرده است. زنان در طول زندگی خود بارها آموخته اند که همواره نسبت به زندگی و عشق به صورت کاملا هوشیارانه عمل کنند و آگاه باشند تا همه چیز سر جای خود قرار داشته باشد، تا فرزندان و همسر آن ها با هیچ خطری مواجه نشوند. از همین رو وقتی همه چیز سر جای خود قرار داشته باشد و به خوبی پیش برود احساس خوب و آرامش خاطر تمام وجود آنان را فرا می گیرد و اگر وضعیت غیرعادی باشد مطمئنا احساس نا امنی خواهند کرد.

این مسئله می تواند یک راز در رابطه با دیدگاه زنان به عشق بیان کند؛ این که وقتی همه چیز از جمله اوضاع کاری، پروژه ها و … به خوبی پیش می رود. اما در برقراری ارتباط صمیمی با همسرتان با مشکل روبرو می شوید، احساس بدبختی تمام وجود شما را فرا می گیرد. شما ممکن است روز خوبی را در محل کار پشت سر گذاشته باشید، اما در روابط احساسی دچار گره ای کور شده اید. مطمئنا آن روز، به یک روز بد برای شما تبدیل خواهد شد و تمام موفقیت هایی که به دست آورده اید را فراموش می کنید.

اما در مقابل تجربه اغلب مردان کاملا برعکس زنان است. اگر آن ها در حال تجربه کردن عشقی بی عیب و نقص باشند، در صورتی که روز بدی را در محل کار پشت سر گذاشته باشند، احساس خوبی نخواهند داشت و به احتمال زیاد تمام روز آن ها به عصبانیت سپری خواهد شد.

یکی از مسائلی که در این زمینه وجود دارد و از اهمیت بسیار زیادی نیز برخوردار می باشد، این است که وقتی مرد آن گونه که شما می خواهید پاسخ شما را نمی دهد، نباید این گونه تعبیر کنیم که رفتار او تغییر کرده و یا به طور کلی بد رفتار می کند. در واقع وقتی مردان تمرکز کافی ندارند و یا همانند گذشته توجه نمی کنند، بسیاری از زنان چنین برداشت هایی از رفتار آنان دارند، اما نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که زنان باید همواره با خود فکر کنند که اگر خود من چنین رفتاری با همسرم داشته باشم آیا معنایش این است و او باید از دست من عصبانی و ناراحت شود؟

دیدگاه زنان به عشق

وقتی دیدگاه زنان به عشق بر هر چیزی تقدم پیدا می کند، چه می کنند؟

– وقت و ارزش بیشتری را برای روابط خود صرف می کنند.

– آن ها همواره دوست دارند با مرد زندگی خود صحبت کنند و اوقات خود را با آنان سپری کنند و با این کارها روابطشان را حفظ کرده و ادامه دهند.

– آن ها تمایل شدیدی به برنامه ریزی و خلق لحظات خاص و به یاد ماندنی دارند

– آن ها تمام توان خود را به کار می برند تا روابطی صمیمی تر و نزدیک تر و ماندگارتر ایجاد کنند.

– همواره دوست دارند تا بر روی رفتار و روابطشان کار کنند.

– آن ها می خواهند به طور مرتب همه چیز بر وفق مرادشان باشد و روابطی نزدیک تر و صمیمی تر داشته باشند.

– آن ها می خواهند از مشکلاتی که وجود دارد آگاه باشند و نقشی در برطرف کردن آن داشته باشند.

– وقتی همسرشان از زندگی با آن ها خوشحال نیست، سعی می کنند احساسات او را درک کرده و یا از او باخبر شوند.
سوء برداشت هایی که مردان از این رفتار و دیدگاه زنان به عشق دارند

– مردان همواره در این فکر هستند که زنان مستقل و خودکفا نیستند.

– آن ها بر این باورند که زنان بسیار پر توقع و زیاده خواه هستند.

– به این فکر می کنند که زنان به تشویش و دل واپسی دائمی مبتلا هستند.

– آن ها فکر می کنند که اگر وقت و توجه خود را به زنان بدهند، آن ها می خواهند مردها را کنترل کنند.

– مردان به این باور می رسند که همسرشان دچار وسواس شده و اشتغال های ذهنی مانع از رسیدن آن ها به آرامش می شود، از همین رو باید آن ها را به حال خودشان رها کنند.

– آن ها فکر می کنند که زنان بیش از حد احساساتی هستند و همین مسئله باعث می شود تا واکنش های زیادی از خود نشان دهند.

– آن ها به این باور می رسند که دلیل رفتارهای زنان این است که آن ها می خواهند انتقاد کنند و بگویند که شما مرد خوبی نیستید.

– آن ها فکر می کنند که زنان تلاش می کنند تا کنترل شان کنند و با دستور دادن به آن ها کارهایشان را پیش ببرند.

زن ها عشق را همچون شغلشان می دانند

شاید این مسئله دلیل این دیدگاه زنان به عشق باشد که عشق و علاقه همواره در فکر زنان وجود دارد و دوست دارند با کار کردن بر روی آن روابطشان را پیش ببرند و اگر رابطشان به خوبی که تصور می کردند نباشد، گویی که کارشان را به خوبی انجام نداده اند.

در واقع دیدگاه زنان به عشق این گونه است که وقتی همسرشان صحبت می کند همواره در جملات خود از واژه «ما» استفاده کند، این مسئله به این معنی نیست که آن ها می خواهند همسر خود را کنترل کنند و یا فرد پر توقعی هستند. بلکه به این معنی است که آن ها در آرزوی داشتن بهترین رابطه ای هستند که می توانند با همسر خود داشته باشند، این مسئله یکی از ارزشمندترین سرمایه گذاری هایی است که در طول زندگی خود انجام می دهند و همواره سعی دارند آن را ارتقاء داده و به طور مرتب در قلبشان تکرار می کنند که این شغل ماست؛ این که عشق را مهم تر از هر چیز دیگری بدانیم.

کارهایی که زنان دوست دارند مردها انجام دهند

تاکنون فکر کرده اید که زن ها دوست دارند مردها چه کارهایی انجام دهند

– اکثر زنان علاقه بسیار شدیدی دارند که وقتی زمان خود را صرف بهبود روابطشان می کنند از آن ها تقدیر و تشکر شود. مطمئنا اگر به خاطر تمرکز آن ها بر روی رابطه انتقاد شود، بسیار سرخورده و عصبانی خواهند شد.

– اگر از خودگذشتگی و فداکاری از جانب زن صورت می گیرد آن ها دوست دارند که همسرشان این کارها را ارزشمند بدانند نه این که فکر کنند از مشکل عصبی و روانی رنج می برند.

– هنگامی که زنان در رابطه با برنامه های آینده و این که زمان هایی را با هم سپری کنید، صحبت می کنند به این معنی است که آن ها به شما علاقه دارند، نه این که تنها می خواهند زمان را کنترل کرده و شما را نزد خودشان نگه دارند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.