راهکارهای زیبایی که شما را جذاب تر از همیشه نشان می دهد

با ۱۲ مورد از بهترین راهکارهای زیبایی بانوان آشنا شوید

دوستان عزیز سایت آگاه باشیم در این مقاله قصد داریم به شما بانوان عزیز چند مورد از راهکارهای زیبایی را معرفی کنیم که با استفاده از آن ها می توانید جذاب، باطراوت و زیباتر از همیشه باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

پادکست راهکارهای زیبایی

۱ – زیبایی بیشتر ظاهری

در اینجا راهی ساده برای این که بتوانید دستان یا پاهای خود را بدون رفتن به باشگاه، زیباتر جلوه دهید، بیان می کنیم. اگر باشگاه می روید، این کار می تواند به شما کمک بیشتری کند. قبل از مالیدن لوسیون، کمی هایلایتر را به آن اضافه کنید، آب بهترین چیز است، اما اگر از پودر استفاده کنید هم به خوبی نتیجه می گیرید. این لایه، نور را می گیرد و کمک می کند تا ماهیچه هایتان نمایان تر شوند.

۲ – حل مشکل یکدست نبودن خود برنزه شونده

استفاده از خودبرنزه شونده ها مخصوصا روی دست ها، پاها و ابروها خیلی ساده است. برای این که برنزگی آن یکدست شود، یکی از راهکارهای زیبایی پوست این است که یک استکان از آب را با نصف استکان آب لیمو و یک قاشق غذاخوری جوش شیرین مخلوط کنید. از یک لیف، اسفنج یا حتی یک مسواک کهنه که برای انگشتان و بند انگشتان مناسب است، استفاده کنید تا به آرامی لکه ها و نقاط سیاه را بسایید و روشن تر کنید.

۳ – با یکی از این راهکارهای زیبایی لب های پرتری داشته باشید

با به کار بردن سایه چشم درخشان در مرکز لب پایینی خود، لب هایی با ظاهر پرتر داشته باشید. وقتی رژ لب را استفاده کردید، انگشت تان را در سایه چشم شبنمی یا براق فشار دهید. لبهای تان را غنچه کنید و انگشت تان را رو به بالا، جوری که انگار می خواهید صورتتان را با انگشت بالا بیاورید، درست در مرکز لب هایتان بزنید. رنگ بازتاب دهنده نور در مرکز لب های شما باعث می شود که لب شما ظاهری پرتر داشته باشد و همچنین پودر به شما در تنظیم رنگ لب تان کمک می کند.

لب برجسته

۴ – برجسته سازی با تنظیم کننده رنگ

شما به مرتب کردن خط لب هایتان برای شکل دادن به آن ها فکر می کنید ولی نواحی اطراف لب تان را در نظر نمی گیرید؟! یکی از راهکارهای زیبایی لب این است که با مالیدن تنظیم کننده به طور مناسب در گوشه ها و پایین فرورفتگی بین بینی و لب بالایی، می توانید به زیباسازی لبخندتان کمک کنید و قوس کوپید زیبایی داشته باشید. فقط آن را خیلی ضخیم نکنید، مالیدن کمی از آن کافی است.

۵ – از پودرهای ماندگار براق کننده لب استفاده کنید

بله یکی دیگر از راهکارهای زیبایی لب است است که شما می توانید رژ لب را با پودر پر کنید ولی استفاده از براق کننده چطور؟ اضافه کردن پودر به یک ظاهر براق و مرطوب، هیچ تاثیری ندارد. به جای پر کردن در بالا، با ایجاد یک بیس خوب، برای چسبیدن براق کننده لب از پایین شروع کنید. از خط لب در یک رنگ مکمل برای براق کننده خود، به منظور مشخص کردن خط لب تان استفاده کرده، سپس آن را پر کنید. یک خط که مثل یک خط پر است، معمولا خشکی کمتری نسبت به خطی که مثل یک مداد است، دارد. سپس براق کننده خود را بالای بیس خط لب خود استفاده کنید.

۶ – هر نوع رنگ لبی را می توانید با هم مخلوط کنید

یکی از راهکارهای زیبایی لب این است که شما می توانید با استفاده از هر نوع ماده ای که در دسترس تان است، یک رنگ زیبا برای لب های خود بسازید که برای هر روزی و برای موقعیت های خاص که فورا به آن نیاز دارید و نمی خواهید برای آن هزینه کنید، مناسب است. شما فقط به یک سایه چشم پودری با رنگ انتخابی مدنظر خود و کمی مرطوب کننده لب، که البته مواد بدون رنگ معمولی بهتر است نیاز دارید. کمی مرطوب کننده را در ظرف کوچکی بریزید یا هر چیز کوچک دیگری که بتوانید آن را با خود حمل کنید. سپس کمی پودر را به آن اضافه کنید. به خوبی آن را مخلوط کنید تا پودر به طور یکنواختی در مرطوب کننده پخش شود سپس با یک قلم یا انگشتان خود، آن را استفاده کنید.

۷ – یک قوس کوپیدی عالی بسازید

می خواهید لب بالایی شما با یکی از راهکارهای زیبایی ساده، خیلی بهتر به نظر برسد؟ با استفاده از خط لبی که با رنگ مورد استفاده شما همخوانی دارد، یک X را درست در مرکز لب بالایی خود بکشید. دو شاخک بالایی X باید خط قوس کوپید لب شما را نشان دهد و به خوبی آن را مشخص و معین کند. بقیه آرایش لب ها را طبق معمول انجام دهید، کار تمام است و شما آماده رفتن هستید!

لاک ناخن

۸ – یکی از راهکارهای زیبایی برای آماده سازی سریع ناخن ها

بعد از این که لاک قبلی خود را پاک کردید و قبل از این که لاک جدیدی استفاده کنید، ناخن هایتان را با دستمال کاغذی آغشته به سرکه پاک کنید؛ هر نوع سرکه قابل استفاده است. سرکه می تواند هر نوع ماده روغنی و پاک کننده لاک را تمیز کند و سطح تمیز و صافی را در اختیار شما قرار دهد. این کار به شما بانوان عزیز کمک می کند تا از تشکیل حباب ها در لاک جدید خود جلوگیری کنید و رنگ لاکی با چسبندگی بهتر و با دوام تر داشته باشید.

۹ – یک لاک چندرنگ راحت داشته باشید

با استفاده از هر رنگی که می خواهید و با یک بار لاک زدن، یک ناخن سه رنگ داشته باشید. کمی از اسفنج آرایشی را ببرید و آن را به ۱۰ مربع یا مستطیل کوچک تقسیم کنید. به اندازه ای هر کدام روی ناخن شما را بگیرد. با استفاده از رنگ لاک های متفاوت، سه خط رنگی را به ترتیب روی اسفنج بکشید؛ ابتدا تیره ترین رنگ، سپس رنگ وسط و در آخر روشن ترین رنگ. اسنفج را مستقیما روی ناخن فشار دهید و تمام! بدون این که هر رنگ را یک به یک استفاده کنید یک ناخن سه رنگ خواهید داشت.

۱۰ – ناخن های تان را سریع تر خشک کنید

اگر دوست ندارید که بنشینید و منتظر خشک شدن لاک هایتان باشید که اصلا حس خوبی ندارد، قبل از این که لاک زدن تان را شروع کنید، ظرفی از یخ را در پارچی از آب سرد خالی کنید. وقتی لاک زدن تمام شد، سه دقیقه با هوای سرد روی آب، آن را خشک کنید و بعد برای سه دقیقه دیگر آن ها را در آب سرد قرار دهید. نشستن کنار پنکه و تکان دادن دستان تان فقط باعث ایجاد حباب هوا در لاک می شود. اکنون لاک شما سفت شده است و آماده رفتن هستید.

۱۱ – پاک کردن لکه ایجاد شده روی لاک با راهکارهای زیبایی ساده

نمی توانید این مدت را منتظر بمانید؟ اگر وقتی هنوز لاک شما مرطوب است، لکه ای روی آن بیافتد، می توانید با لیسیدن آرام آن و بدون هیچ اثری، آن را پاک کنید. درست است طعم بدی دارد، اما فقط کافیست آن را لیس بزنید، مراقب باشید که به هیچ وجه نباید آن را قورت دهید! ولی این کار سریعتر از لاک زدن دوباره است.

۱۲ – پوستک ناخنی عالی داشته باشید

پوستک ناخن شما خشک است و ترک برداشته است؟ یکی از بهترین راهکارهای زیبایی ناخن این است که آن را با کمی مرطوب کننده لب، مرطوب کنید. می توانید از هر مرطوب کننده ای استفاده کنید ولی مرطوب کننده هایی که از ژله پترولیوم است بهترین عملکرد را دارد. به دنبال ماده ای بگردید که درون قوطی کوچکی قرار دارد و کاملا مات نیست.

بر خلاف کرم پوستک که فقط در زمان لاک زدن به فکر استفاده از آن می افتید، بهتر است از مرطوب کننده لب ها استفاده کنید، چون همیشه برای زدن رژ می توانید آن را در اطراف تان پیدا کنید. نکته مهم این است که می توانید قبل از آرایش نیز از مرطوب کننده لب استفاده کنید تا از چسبیدن لاک ناخن به آن ها جلوگیری نمایید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.