روش های جذاب شدن

راه های جذاب بودن

همه ی افراد دوست دارند همواره در ذهن دیگران باشند. تنها راهی که به وسیله ی آن می توانید در یادها بمانید خوش رفتاری است. خود شما زمانی که خاطرات خود را مرور می کنید اکثرا خاطراتی در ذهن شما خواهد بود که افراد مهربان و با اخلاق با شما ساخته اند، لذا این گونه افراد جزو ماندگارترین ها در ذهن تمام اطرافیان می باشند. همه ی ما آرزوی ماندگاری طولانی در ذهن ها داریم و تنها در شرایطی می توانیم به این آرزو دست یابیم که روش های آن را بلد باشیم.

پادکست روش های جذاب شدن

همواره به ظاهر خود برسید

سعی کنید همواره به ظاهرتان رسیدگی کرده و تمیز باشید. داشتن ظاهری مرتب و رسیدن به خود باعث خواهد شد تا دیگران به سمت شما جذب شوند. گاهی برخی برای آن که بتوانند دیگران را به سمت خود جذب نمایند سخت ترین راه ها را امتحان می کنند و حتی ممکن است ظاهری عجیب برای خود ایجاد نمایند. در حالی که اصلی ترین قدم تنها داشتن ظاهری مرتب، ترکیب رنگی درست و در عین حال ساده می باشد.

شما در صورتی که ظاهری نامرتب و ژولیده داشته باشید، حتی اگر زیباترین کلام ها را بر زبان بیاورید، نمی توانید بر دیگران تاثیر آنچنانی بگذارید. برای مثال زمانی که والدین همواره با ظاهری زیبا و آراسته در کنار فرزندان خود حاضر می شوند، هیچ گاه فرزندان توسط ظاهر آراسته دیگران گول نمی خورند، چه بسا افرادی هستند که ظاهری آراسته و در عین حال باطنی منفی دارند بوده و بر فرزندان تاثیرات مخربی می گذارند.

گاهی سکوت جذاب تر است!

بیشتر افراد اشتباها به جای سکوت، راه پرحرفی را برای افزایش جذابیت خود انتخاب می کنند، این در حالی است که با سکوت به جا و مناسب می توانند تاثیرات بسیار زیادی بر ذهن و تصور آدم های اطرافشان بگذارند. هرگونه خلا در پیرامون افراد باعث جذب اطرافیان می گردد حال آن که سکوت خود، ایجاد کننده ی این خلا می باشد. افرادی که بیشتر زمان ها در حال صحبت بوده و شنونده های خوبی نیستند، جذابیت کمتری برای دیگران دارند. در مقابل اگر می خواهید خود را فردی عاقل و مطمئن معرفی کنید، بهتر است سکوت را انتخاب نموده و به این روش صمیمیت خود با دیگران را بیشتر کنید. سکوت خود به تنهایی سرشار از اعتماد به نفسی است که از صمیمیت سرچشمه می گیرد.

همواره نرم و ملایم صحبت کنید

وقتی در هنگام گفت و گو سعی می کنید با ملایمت و نرمی با اطرافیانتان صحبت کنید جذابیت خود را بیشتر کرده و می توانید به فردی تاثیرگذار تبدیل شوید. در مقابل اگر همواره فریاد زده و با صدای بلند سخن بگویید، دیگران نمی توانند به شما اعتماد کنند.

همواره به دیگران احترام بگذارید

بی احترامی در هر صورت، چه به خود و چه به دیگران، چه رفتاری و چه کلامی باعث می شود دیگران از شما دور شوند. شما علاوه بر این که باید به ظاهر خود رسیدگی کنید، باید باطنی وارسته و زیبا داشته باشید. افرادی که درونی زیبا داشته و متین و آرام هستند، همواره از نگاه دیگران افراد بسیار جذابی بوده و این جذابیت از درون این افراد بیرون می زند. برای آن که جذاب بودن خود را به راحتی بتوانید ببینید کافی است فردی متین، آرام و محترم باشید.

همواره لبخندی بر لب داشته و از زیاده روی در شوخی پرهیز کنید

شوخی های بیش از حد باعث می شود دیگران از شما دوری کرده و نتوانند به طور دقیق به شما اعتماد کنند. همچنین زیاده روی در شوخی باعث می شود مرزهای بین افراد از بین بروند. همواره لبخند بر لب داشته باشید، چرا که تبسمی ریز، جذابیت شما را بیشتر کرده و با این کار متانت و سنگینی خود را دو چندان می کنید.

روش های جذاب شدن

قاطع باشید تا جذاب به نظر برسید

افراد قاطع، اهداف مشخص و ارزش های دقیقی در زندگی دارند و بدون هیچ شکی از دید دیگران جذاب به نظر می رسند. چرا که همواره افرادی می توانند جذاب باشند که مصمم بوده، عزت نفس و اعتماد به نفس بسیار زیادی داشته باشند. تعیین اهداف مورد نظرتان در زندگی و اراده و تلاش برای آن ها، باعث افزایش اعتماد به نفس شما شده و دیگران جذب شما خواهند شد. شما نیز تنها با مقداری تلاش می توانید به جذاب ترین فرد تبدیل شوید.

همین الان شروع کنید و برای جذاب بودن هرچه بیشتر تلاش کنید تا به همان اندازه که دوست دارید جذاب بوده و در ذهن ها ماندگار و دائمی شوید؛ و به همان میزان که برای آن تلاش می کنید، می توانید به فردی جذاب و ماندگار در ذهن ها تبدیل شوید.

دیگران زمانی به سمت شما جذب می شوند که خودتان را فردی جذاب بدانید، و در مقابل دیگران به همان میزان شما را غیر جذاب می بینند که شما این حس را نسبت به خودتان داشته باشید

این را بدانید که هر شخصی جذابیت خاص خود را دارد و با سایر افراد یکسان و برابر هستید لذا در مورد خود همواره احساسی زیبا داشته باشید.

فردی صادق و روراست باشید

هیچ کس از این که توسط فردی دیگر فریب داده شود خوشش نمی آید. هدف از کلمه فریب، حیله های روباهانه نیست، بلکه تنها صادق نبودن و گفتن مسائلی دروغین می باشد. برای مثال تا جایی که می توانید به قول هایتان عمل کنید و در صورتی که می دانید نمی توانید به آن عمل کنید، قول ندهید. زمانی که شخصی می خواهد در مورد موضوع خاصی، نظر شما را بداند، با منطق و در کمال صداقت به او پاسخ دهید. شما زمانی می توانید از لحاظ رفتاری، فردی جذاب باشید که ارتباطی صحیح، صادقانه و روراست با دیگران داشته باشید. البته گستاخی و بی ادبی با روراستی دو مقوله ی کاملا جدا هستند؛ لذا گاهی برای آن که به صداقتتان لطمه ای وارد نشود می توانید از بیانی نرم همراه با ادب استفاده کنید.

برخی ویژگی ها مانند زیبا بودن و داشتن قیافه ای متناسب ارثی هستند، بنابراین زیبایی ظاهری معیاری برای جذابیت افراد نمی باشد، لذا شما می توانید در جهت جذابیت خود و ماندگاری در ذهن ها قدم هایی برداشته و هرچه بیشتر آن را تقویت نمایید.

100%
نظرسنجی
  • لطفا به مطلب بالا امتیاز دهید بدهید
1 نظر
  1. غفور می گوید

    سرعت قرائت پایینه، باعث خستگی میشه و جدابیتش کمه، باید حس گویندگی رادیو رو داشته باشه ک انگار چند نفر همین الان شنونده مطلبند، احساس باید موج بزنه

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.