۱۱ شغل آنلاین که برای کسب درآمد در خانه مناسب هستند

۱۱ شغل آنلاین و پولساز که در خانه می توانید آن ها را انجام دهید

دوستان عزیز سایت آگاه باشیم در این مقاله قصد داریم به ۱۱ شغل آنلاین برای افرادی که دوست دارند به صورت دورکاری در خانه به کسب درآمد بپردازند، اشاره کنیم. لطفا برای آشنایی با این ۱۱ شغل آنلاین در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

پادکست شغل آنلاین

۱ – آزماینده وب سایت

بسیاری از وب سایت ها به علت روابط کاربری ضعیف، راهنمایی های نامناسب، کپی برداری های ناواضح یا طراحی بد، پول بسیاری از دست می دهند. بنابراین، شرکت ها به دنبال افرادی هستند که سایت آن ها را قبل از راه اندازی آزمایش و بررسی کنند.
در بیشتر موارد، شما باید با صدای بلند خود صحبت کنید و عملکردهای صفحه نمایش را هنگام مرور وب سایت ضبط کنید. معمولاً کامل شدن آزمایش ها بین ۵ تا ۲۵ دقیقه به طول می انجامد. در اینجا، لیستی از پلت فرم هایی آورده شده است که صاحبان وب سایت و آزماینده ها را به هم مربوط می کند و می تواند چندین شغل آنلاین خوب را هم پیشنهاد دهد.

پیدا کردن شغل آنلاین در برنامه های کارمزدی هم گزینه ی مناسبی است. به صورتی که اگر شما آمادگی شروع کسب و کار خود را ندارید، پیدا کردن شغل آنلاین در برنامه های کارمزدی، گزینه خوبی برای شروع یک کسب و کار آنلاین خواهد بود.

در کنار پیوستن به این برنامه ها، راه های دیگری برای پیدا کردن اولین مشتریان شما وجود دارد. برای مثال، از طریق دوستان و مخاطبین حرفه ای خود می توانید از طریق به اشتراک گذاشتن نمونه کارها در رسانه های اجتماعی خود یا تحویل دادن نمونه کارها به طور مستقیم به شرکت ها مشتریان خود را پیدا کنید. اما ابتدا، مهارت خود را مشخص کنید و در آن شغل آنلاین کاملا حرفه ای شوید.

۲ – تبلیغ نویس، مترجم یا ویراستار

اگر نوشتن، نقطه قوت شما است، به راحتی می توانید آن را به یک منبع درآمد تبدیل کنید. شما ممکن است که توانایی نوشتن خوبی داشته باشید. هر کسی می تواند این شغل آنلاین را انجام دهد. در واقع بسیاری از افراد هستند که در نوشتن پیام های فروش محصول، تعریفات جامع و یا پست های شبکه های اجتماعی مهارت ندارند. افراد بسیاری وجود دارند که از پیدا کردن شخصی که این کار را برای آن ها انجام دهد، بسیار خوشحال می شوند.

به طور مشابه، بسیاری از کارآفرین ها هستند که خودشان مطالب وب سایت را می نویسند و تنها نیاز به ویرایش دارند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این افراد را پیدا کنید و تجربیات و مهارت های خود را به آن ها پیشنهاد دهید.

حوزه های تخصصی خود را در رزومه ی کاری تان قرار دهید و نمونه هایی از کارهای انجام شده ی خود را هم با آن ها به اشتراک بگذارید. با این کار می توانید از رقیبان خود پیشی بگیرید و یک شغل آنلاین مناسب با مهارت هایی که دارید برای خود دست و پا کنید.

طراح گرافیک

۳ – طراح سایت یا طراح گرافیک

در عصر دیجیتال ما، شغل آنلاین طراحی گرافیکی بیش از هر شغل دیگری متقاضی دارد. اگر شما دارای مهارت یا تجربه هستید، چند مورد از کارهایی که می توانید انجام بدهید در زیر برایتان آورده شده است:

• طراحی صفحه ورود یا وب سایت

• طراحی لوگو

• طراحی اپلیکیشن موبایل

• کارت های کسب و کار و یادبودهای شرکتی

• مواد تبلیغات، آگهی ها و بازاریابی

• طراحی جزوه، بروشور، کتاب الکترونیکی

• طراحی بسته بندی

• طراحی ارائه

• تصاویر متنوع

در کنار پلت فرم های کارمزدی، روش های قابل اعتماد دیگری برای کسب درآمد بیشتر وجود دارند. برای مثال، سعی کنید طرح های خود را در پایگاه داده های تصویری، اضافه کنید. در این پلت فرم ها، طراحان برای آثار هنری خود، قیمت مشخص می کنند.

۴ – معلم زبان

مردم از زمان های قدیم، مشتاق یادگیری زبان های جدید بوده اند. خوشبختانه، امروزه یادگیری زبان نسبت به دهه ها و قرن های قبل، بسیار راحت تر شده است. مهم نیست که زبان مادری شما، انگلیسی یا یکی از ۷۰۰۰ زبان زنده دنیا باشد. مطمئن باشید که به راحتی می توانید دانشجویان مشتاق، برای یادگیری زبان را پیدا کنید و یک شغل آنلاین مناسب برای خود دست و پا کنید.

برای داشتن درآمد بیشتر، بهتر است تجربه تدریس هم داشته باشید. اگر تجربه ندارید، یک المان متمایز را به رزومه خود اضافه کنید. برای مثال، ممکن است شما چند مورد از حقایق فرهنگی را در درس های خود وارد کنید یا کلاس های خود را با هر موضوعی سرگرم کننده، غیر رسمی یا انعطاف پذیرتر کنید. اگر بتوانید در شغل آنلاین خود خلاقیت بیشتری را وارد کنید موفق تر می شوید.

۵ – گویندگی و صدا گذاری

کسب و کارهای متعددی در جستجوی صداهای مردانه یا زنانه هستند تا فیلم های بازاریابی یا توضیحات آن ها را روایت کنند. علاوه بر این، کتاب های صوتی، نرم افزارهای پادکست، آگهی های تلویزیونی و رادیویی، آموزش ها و حتی پست های صوتی، همه نیاز به صدای حرفه ای دارند. اگر شما مهارت های صوتی بسیار خوبی در زبان مادری خود داشته باشید، فرصت های زیادی برای کسب درآمد و شغل آنلاین برای شما وجود دارد. بهترین قسمت این کسب و کار این است که تنها وسایلی که نیاز دارید، یک کامپیوتر، میکروفون و یک اتاق با شرایط آکوستیک خوب است.

نماینده پشتیبان مشتری

۷ – نماینده پشتیبانی مشتری

بسیاری از شرکت ها، مخصوصا اگر مشتریان شان جهانی باشند و نتوانند پشتیبانی را توسط تیم خود انجام دهند، به دنبال افرادی برای پشتیبانی مشتریان هستند. این فرصتی برای داشتن یک شغل آنلاین است. اگر شما تمایل دارید به دیگران کمک کنید یا تجربه ای در این زمینه کسب کنید، ارائه دادن خدمات به یک برنامه مستقل، برای شروع بسیار خوب است.

ایمیل، شبکه های اجتماعی و پشتیبانی چت، متداول ترین وظایف نماینده خدمات پس از فروش است. با این حال، هرچه دامنه خدماتی که ارائه می دهید، وسیع تر باشد، احتمال استخدام شما بیشتر است. برای مثال، شما می توانید شغل ورود داده ها، مدیریت شبکه های اجتماعی، تهیه گزارش و سایر مسئولیت ها را به رزومه خود اضافه کنید.

از سوی دیگر، می توانید به عنوان یک خریدار، به صورت مخفی کیفیت فروشگاه و وب سایت های آنلاین دیگر را مورد ارزیابی قرار دهید. به خاطر داشته باشید برای انجام این کار، باید کمی به صورت مخفی خرید کنید.

۸ – مشاور، راهنما یا مربی

اگر شما به معنای واقعی یک متخصص باشید، افراد زیادی هستند که می خواهند از نظرات و تجربیات شما در کسب و کار خود استفاده کنند. این موارد، فقط چند نمونه از موضوعاتی هستند که می توانید در مورد آنها مشاوره بدهید:

• کسب و کار و کارآفرینی

• بازاریابی و فروش

• کارهای پروژه ای

• روابط

• سلامتی و تناسب اندام

• مد

• تربیت فرزند

• طراحی داخلی

• نویسندگی

گروه های مختلف موجود را در برنامه های کارمزدی جستجو کنید و در زمینه هایی که مربوط به تخصص یا تجربه شما می شود، نظراتی ارائه دهید. به عنوان مثال، اگر شما یک کسب و کار آنلاین کوچکی را مدیریت کرده اید، مشاوره خود را تحت دسته بندی های تجاری یا بازاریابی ارائه دهید.

۹ – حسابدار

بودجه بندی و امور مالی، کابوس بسیاری از کارآفرینان است؛ جای تعجب نیست که کسب و کارهای بی شماری به دنبال راه هایی برای واگذاری این وظایف پیچیده هستند. اگر شما رابطه خوبی با اعداد دارید و یا تجربه حسابداری دارید، قطعا مشتریانی برای شما وجود خواهند داشت. این شغل آنلاین برای افرادی که دارای دانش منطقی مانند شروع کسب کار، آماده سازی قرارداد یا ایجاد نام تجاری خود باشند، بسیار بهتر خواهد بود. تقاضا برای انجام این شغل آنلاین بسیار بالا است.

۱۰ – دستیار مجازی

وظایف یک دستیار مجازی می تواند از وظایف ساده ای مانند وارد کردن داده ها یا نوشتن مکالمات تا جستجوهای پیچیده تر، ویرایش های فتوشاپ، برنامه ریزی سفر، جستجوی تخصصی در LinkedIn و حسابداری را شامل شود. شما ابتدا تخصص خود را در یک سایت مستقل تعریف کنید. هرچه قدر مجموعه توانایی های شما وسیع تر باشد و بررسی های بهتری داشته باشید، احتمال موفق شدن شما در این شغل آنلاین بیشتر می شود.

مدیر شبکه های اجتماعی

۱۱ – مدیر شبکه های اجتماعی

این شغل، گاهی اوقات به عنوان زیر مجموعه دستیار مجازی است. با این حال، مدیریت شبکه های اجتماعی یک مهارت بسیار مورد نیاز محسوب می شود و کارفرمایان اغلب به طور جداگانه آن را جستجو می کنند. اگر شما یک متخصص شبکه های اجتماعی هستید، می توانید بسته های خدماتی را ایجاد کنید تا کسب و کارها از شما خریداری کنند.

یک بسته ماهانه ابتدایی مدیریت شبکه های اجتماعی می تواند شامل موارد زیر باشد:

• ایجاد یک پروفایل شبکه اجتماعی (در صورت لزوم)

• کنترل ۳ الی ۵ سیستم عامل رسانه های اجتماعی، با پاسخ دادن به نظرات و پیام ها

• ایجاد و ارسال مطالب به صورت چندین بار در هفته

• افزودن هشتگ ها، تصاویر و لینک های مرتبط

لازم به ذکر است که مدیریت شبکه های اجتماعی یکی از شغل های آنلاینی است که متقاضی بسیار بالایی دارد. این شغل آنلاین همچنین بسیار منعطف است، زیرا شما می توانید برنامه ریزی برای پست ها را در هر زمان و هر مکانی انجام دهید. اگر تمایل دارید این مسیر را انتخاب کنید، در نظر بگیرید که همزمان با چندین مشتری کار کنید تا درآمدتان بیشتر شود.

شغل آنلاین رویاهای شما، در انتظارتان است

یک متخصص در شغل آنلاین، کار خود را با عزم جزم آغاز می کند. زمانی که شما به خودتان قول می دهید که برای خود کار کنید، باید زندگی خود را به گونه ای مدیریت کنید که یک نیرو موثر و مولد باشید. منابع و اپلیکیشن های متعدد دیگری برای فریلنسرها وجود دارد که به شما کمک می کند با کار کمتر، درآمد بیشتری داشته باشید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.