۱۵ مورد از بهترین و پولسازترین شغل های خانگی در سایت های ایرانی

با پولسازترین شغل های خانگی در سایت های ایرانی آشنا شوید

کسانی که در خانه کار می کنند و از اتاق نشیمن به عنوان دفتر کار استفاده می نمایند، می گویند که شغل های خانگی دارای منافع بسیاری هستند. اگر می خواهید کسب و کار خود را راه بیندازید، می توانید از این گزینه ها استفاده کنید.

بعضی از این شغل های خانگی به این صورت اند که شما به تنهایی در خانه آن ها را انجام می دهید. ولی در برخی دیگر، شما به استخدام یک شرکت در می آیید ولی کارهای خود را به صورت دورکاری در خانه انجام می دهید. برای آشنایی با این شغل های خانگی با ما در ادامه همراه باشید.

پادکست شغل های خانگی در سایت های ایرانی

۱ – نویسنده

بسیاری از نویسندگان در خانه ی خود، به دور از شلوغی ها و جنجال ها مشغول نوشتن کتاب می شوند؛ سپس از طریق سایت های انتشارات مانند کتابراه و فیدیبو درآمدهای خوبی به دست می آورند. کار کردن در خانه به هیچ عنوان بد نیست. شما می توانید تجربیات نویسندگانی که از این طریق معروف شده اند و درآمد بسیاری کسب کرده اند را بخوانید، این کار مسیر را برای شما آسان تر می کند.

۲ – کارمند اداری

متوسط دستمزد یک کارمند اداری ۳ میلیون تومان است و برای انجام وظایفش مهارت های مختلفی را باید بلد باشد. با این حال، اکثر افرادی که در این شغل های خانگی مشغول می شوند، به مهارت های بین فردی عالی و همچنین سطح بالایی از ارتباطات سازمانی نیاز دارند. امروزه شرکت هایی وجود دارند که اجازه می دهد کارمندان اداری شان کار خود را در یک محیط دانشگاهی و به صورت دورکاری انجام دهند.

۳ – شغل های خانگی توسعه کسب و کار

برای این شغل های خانگی انتظار می رود که حداقل مدرک لیسانس داشته باشید. شرکت های خاصی ترجیح می دهند که برای تدوین استراتژی های توسعه برای فروش محصولات و خدمات، افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند را استخدام کنند.

۴ – مشاورین مسافرتی

به طور شگفت انگیز، شرکت های بزرگی مشغول به این کار هستند. این کار به این صورت است که شما به مشتریان تان بر اساس بودجه ای که دارند، بهترین مقصد را برای سفر معرفی می کنید و درباره مکان های گردشگری توضیح می دهید.

۵ – نمایندگی خدمات مشتریان

اکثر شرکت ها به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردند چرا که این موقعیت کاری مستقیما با مشتریان آ نها در ارتباط است. ولی نکته مثبت این است که با افزایش مشتریان شما دیگر هزینه اضافی نمی پردازید.

طراحی نرم افزار

۶ – طراحی نرم افزار

در حوزه فناوری اطلاعات، وقت آن رسیده که کارها را به صورت دورکاری انجام دهید. شرکت هایی مانند “آی بی ام” برای انجام این کار از افراد متخصص استفاده می کنند. طراحان نرم افزار بر اساس سطح دانش زبان برنامه نویسی درآمدهای بالایی به دست می آورند.

۷ – نقاشی

اگر مایل به نقاشی هستید و استعداد آن را دارید، می توانید این کار را در خانه انجام دهید و برای هر نقاشی دستمزد دریافت کنید. برای فروش محصولات تان می توانید از اینستاگرام یا سایت هایی مثل دیوار و شیپور استفاده کنید. اگر بتوانید شهرت بسیاری به دست آورید درآمدتان نیز بیشتر می شود.

۸ – طراحی اپلیکیشن

بازی هایی مانند آمیرزاو باقلوا در فروشگاه بازار طرفداران بسیاری دارد و دارندگان آن روزانه درآمد خوبی به دست می آوردند. شما ممکن است تعجب کنید که چگونه می شود با طراحی یک اپلیکیشن چنین درآمدی به دست آورد. وب سایت هایی هستند که دوره های آنلاینی برگزار می کنند که شما می توانید اطلاعات پایه ای را از آن ها یاد بگیرید.

۹ – آپلود عکس در اینستاگرام و چاپ آن ها

این روزها، عکاسانی مانند دانیل آرنولد عکس های اینستاگرامی خود را با قیمتی فوق العاده به فروش می رسانند. او تنها کسی نیست که از این طریق کسب درآمد می کند. رایان پاریلو تنها ۱۵ سال دارد، اما عکس های خیره کننده اش، دارای شهرتی جهانی است. پس شما هم می توانید از این کار به عنوان یکی از شغل های خانگی برای کسب درآمد استفاده کنید.

نویسنده متن های ادبی و هنری

۱۰ – نویسنده متن های ادبی و هنری

برخی از افراد دارای سلیقه ای متفاوت و خاص هستند. بعضی از نویسندگان مطابق سلیقه این گونه افراد متن می نویسند و از این طریق در یک سال درآمد بالایی به دست می آورند. گاهی آثار آنان بیش از ۲ میلیون نسخه فروش می کند. اگر شما استعداد این کار را دارید، می توانید با آن پول زیادی به دست آورید.

۱۱ – طراح گرافیک

طراحان گرافیک معمولا برای طراحی هایی که برای لوگو شرکت ها و بسته بندی و یا بروشورها انجام می دهند درآمد خوبی دارند. این کار به طور کلی نیازمند داشتن خلاقیت و مهارت در نرم افزارهایی مانند Adobe Photoshop، Adobe Illustrator و … می باشد. علاوه بر این شما برای فروش طرح های خود می توانید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و یا از سایت های مربوطه استفاده نمایید.

۱۲ – متخصص SEO

یکی دیگر از شغل های خانگی کار به عنوان متخصص SEO می باشد. متخصصان SEO می توانند درآمدهای بالایی داشته باشند. نکته مهمی که درباره این گونه افراد وجود دارد این است که حاضرند مبلغ قابل توجهی به موتورهای جست و جو مانند گوگل پرداخت کنند تا رتبه خود را در آن ها افزایش دهند. این کار نیاز به دانش و فن آوری بالایی دارد. شما می توانید این کار را به راحتی در خانه خود انجام دهید.

۱۳ – مشاور حقوقی

شرکت هایی هستند که تمایل دارند مشاوران حقوقی را به صورت دورکاری استخدام کنند. ولی برای انجام این کار شما باید سطح بالایی از دانش و مدرک تحصیلی داشته باشید، همچنین از قدرت تجزیه و تحلیل و داده کاوی بالایی برخوردار باشید. شما با انجام این کار می توانید از درآمد بالایی برخوردار شوید.

مدرس مجازی

۱۴ – مدرس مجازی

برخی وب سایت ها به افراد کمک می کنند تا با استفاده از دانش خود در زمینه هایی مانند ریاضی، انگلیسی و علوم دیگر کسب درآمد کنند و اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. افراد بسیاری هستند که مایلند هزینه هایی پرداخت کنند، تا فرزندان شان از این آموزش ها بهره مند شوند.

اسکایپ و اینستاگرام یک راه عالی برای ارائه این گونه آموزش های مجازی است. برخی از معلمان برای هر ساعت آموزش درآمد خوبی به دست می آورند. بنابراین هر چقدر کار شما بهتر و حرفه ای تر و آموزش های تان تخصصی تر باشد، دستمزد بیشتری دریافت می کنید.

۱۵ – پیدا کردن شغل های خانگی در سایت ها

برای این کار شما در سایت هایی از قبیل جابینجا، انجام میدم و پونیشا ثبت نام کنید، با اعلام توانایی ها و رزومه کاری خود، افرادی که به دنبال تخصص شما هستند برای همکاری شما را پیدا خواهند کرد. مثلا شما می توانید به عنوان یک طراح گرافیکی، کارشناس تولید محتوا، گوینده و طراح سایت پروژه بگیرید و آن ها را در منزل تان انجام دهید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.