‏۷ عادتی که شما را تبدیل به یک مرد جذاب می کند

نکات مهمی که هر مرد جذابی باید بداند

اگر شما فکر می کنید که با کمک مشاور می توانید در عرض چند ساعت و یا با انجام چند کار کوچک تغییر کنید، سخت در اشتباه هستید. این گونه مشاوره ها نمی توانند مشکل را به طور واقعی حل کنند. آنچه شما باید یاد بگیرید عادت های ذهنی و رفتاری است که باعث افزایش جلب نظر زنان می شود. در ادامه یاد خواهید گرفت چگونه یک مرد جذاب شوید!

از شما می خواهیم که به ما اجازه دهید تا بتوانیم عادات درستی را جایگزین عادات غلط قبلی شما کنیم تا قادر باشید مهارت های ارتباطی خود را ارتقا دهید و تعاملات مثبتی با خانم ها داشته باشید، به راحتی با آن ها صحبت کنید و در نگاه آن ها تبدیل به یک مرد جذاب شوید.

پادکست ‏۷ عادتی که شما را تبدیل به یک مرد جذاب می کند

۱ – سولاتی از خود بپرسید که باعث ایجاد اعتماد به نفس در شما شود

شما در حال راه رفتن در خیابان هستید و یک زن زیبا را می بینید که در حال عبور از کنار شماست و شما تمایل دارید که به او نزدیک شوید. چه اتفاقی می افتد؟! به احتمال زیاد در این شرایط از خودتان سوالاتی می پرسید مانند این که اگر او من را دوست نداشته باشد چه؟! یا اگر شرمنده شوم چه؟!

دو نوع سؤال وجود دارد

سوالات توانمندسازی: سوالاتی که باعث می شود اقدام کنید و جلو بروید

و سوالات غیرمعمول: سوالاتی که باعث می شود نتوانید کاری انجام دهید

انواع سوالاتی که از خودتان می پرسید، بر نحوه عملکرد، تصمیم گیری و احساسات شما تاثیر می گذارد. هنگامی که تمرکز خود را بر روی کار نادرستی قرار می دهید، این کار موجب اضطراب روانی می شود. اما زمانی که بر روی کار درستی تمرکز می کنید و یا از انجام کاری راضی باشید، احساس قدرت می کنید.

اگر می خواهید مهارت های رابتاطی خود را ارتقا دهید به گونه ای که زنی با شما ارتباط برقرار کند و در نگاهش یک مرد جذاب باشید، باید سوالاتی از خودتان بپرسید که ذهن تان را به سمت نتایج مطلوب سوق دهد. اگر به نتیجه مطلوب فکر کنید احساس هیجان می کنید؛ ولی اگر بر نتیجه نامطلوبی تمرکز کنید، احساس استرس می کنید.

تفاوت مردانی که به راحتی با زنان ارتباط برقرار می کنند، با مردانی که نمی توانند این کار را انجام دهند در سوالاتی است که از خودشان می پرسند. اگر سوالاتی منفی مانند اگر من را دوست نداشته باشد چه و یا اگر من را جلوی جمع ضایع کند چه از خود بپرسید، ذهن شما ناخودآگاه به سمت پاسخ به این سولات می رود، حتی اگر منطقی نباشند. یکی از پاسخ هایی که ممکن است به نظرتان آید این است که شما از نظر دیگران فرد احمقی هستید. پاسخ به این گونه سوالات یک حس تردید و عدم اطمینان در شما به وجود می آورد.

حتما بخوانید : چگونه محبوب باشیم !؟

ولی اگر سولات مثبتی مانند این که اگر او با من ارتباط برقرار کند چه می شود و یا این که اگر جواب مثبت به من بدهد چه اتفاقی می افتد، از خودتان بپرسید ذهن شما شروع به پاسخگویی به این سوالات می کند. جواب هایی که می دهید ممکن است این باشد که من هر طور که شده باید او را به دست آورم و یا من می توانم از این موقعیت برای افزایش تجربه خود استفاده کنم.

هنگامی که ذهن شما مشغول پاسخگویی به این سوالات باشد احساس خوبی در شما به وجود می آید و اعتماد به نفس پیدا می کنید. با این سوالات شما در روند تبدیل شدن به یک مرد جذاب قرار می گیرید. به جای این که سوالات نا امید کننده از خود بپرسید، سعی کنید نسبت به توانایی ها و ویژگی های خود آگاهی پیدا کنید و در مقابل سوالاتی از خود بپرسید که موجب ایجاد اعتماد به نفس در شما شود.

بنابراین اگر از خودتان بپرسید که اگر او ازدواج کرده باشد، هیچ گونه تلاشی برای برقراری ارتباط با او نمی کنید؛ ولی اگر مثلا به خود بگویید که شاید او مجرد باشد، تمام تلاش خود را برای برقراری ارتباط با او انجام می دهید. هر زمان که احساس تردید یا عدم اطمینان می کنید، نسبت به سوالاتی که از خود می پرسید دقت کنید. شما باید همواره سوالاتی با جنبه مثبت از خود بپرسید تا اعتماد به نفس لازم برای انجام کارها را به دست آورید. بنابراین ذهن خود را کنترل کنید و سوالاتی از خودتان بپرسید که توانایی ها و مهارت های ارتباطی تان را به شما یادآوری کند و اعتماد به نفس لازم را برای برقراری ارتباط با زنان به شما بدهد.

مدیتیشن

۲ – مدیتیشن باعث می شود یک مرد جذاب شوید

نحوه تفکر درست و چگونگی انجام تمرینات مدیتیشن را یاد بگیرید، چرا که کمک می کند هنگامی که در کنار یک زن قرار می گیرید، احساس آرامش داشته باشید. اکثر مردان هنگام گفت و گو با یک خانم دچار استرس می شوند. انجام تمرینات مدیتیشن کمک می کند تا خونسردی خود را حفظ کنید و بدین طریق اضطراب خود را مهار سازید.

مطالعات نشان می دهد که مدیتیشن به تنظیم استرس کمک می کند. بنابراین قبل از رفتن به سر قرار کمی مدیتیشن کنید. مطالعات همچنین نشان داده مردی که تمرینات مدیتیشن را انجام می دهد، از نظر زنان مرد جذاب تری است. این بهترین راه برای پیشگیری از ترس و استرس است.

۳ – برای تبدیل شدن به یک مرد جذاب هماهنگ و منظم باشید

سعی کنید که گفتار و افکارتان با عملتان هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال اگر هنگام صحبت با جنس مخالف استرس دارید، سعی کنید این استرس خود را پنهان کنید و اعتماد به نفس داشته باشید؛ این کار شما را در نظر طرف مقابل بهتر نشان می دهد. اگر افکارتان با عملتان هماهنگ نباشد نمی توانید توجه او را به خود جلب کنید. کار درست این است که احساسات خود را به طور کامل بروز ندهید.

به عنوان یک مرد جذاب اگر تصمیم به انجام کاری گرفتید تردید نکنید و آن کار را انجام دهید. اما گاهی اوقات باید برخی از ترس ها و نگرانی هایتان را با طرف مقابل به اشتراک بگذارید، چرا که این کار نیز نوعی نشان دادن اعتماد به نفس است. اگر شما هنگام نزدیک شدن به یک دختر احساس استرس می کنید، اصلا موضوع عجیب و غریبی نیست. زنان این موضوع را به خوبی درک می کنند و متوجه احساسات شما می شوند، پس بهتر است به خاطر این موضوع عصبی نشوید. چه چیزی نشان دهنده اعتماد به نفس بیشتر است، مضطرب بودن و پنهان کردن آن یا مضطرب بودن و نشان دادن آن؟!

گاهی اوقات پیش می آید که ناراحت هستید و دختر مورد علاقه تان را می بینید، فورا سعی می کنید ناراحتی خود را پنهان کنید. ولی این کار در بلند مدت به سلامتی شما آسیب می رساند. پس بهتر است در برخی موارد احساسات خود را آزادانه بروز دهید و به هیچ عنوان نگران نباشید. این کار شما را به یک مرد جذاب تبدیل می کند. هر چه به خود واقعی تان نزدیک تر باشید، دختران بیشتری جذب شما خواهند شد.

۴ – سرگرم کردن دیگران از شما یک مرد جذاب می سازد

یکی از دلایلی که ما بچه ها را دوست داریم این است که آن ها می دانند چگونه خودشان را سرگرم کنند. اگر یک کودک بخواهد مانند هواپیما حرکت کند، این کار را با تمام احساس خود انجام می دهد. کودک دوست دارد هنگام بازی شما نیز به او بپیوندید، ولی هیچ گاه منتظر نمی ماند شما سرگرمش کنید.

در رابطه با زنان نیز همین گونه است، اگر می خواهید برایشان یک مرد جذاب باشید، باید سرگرم کننده هم باشید. اگر فکر می کنید زنی را دوست دارید، فقط به خاطر احساساتان به او نزدیک شوید و در مقابلش هیچ انتظاری نداشته باشید. اکثر افراد به واکنشی که زنان ممکن است نشان دهند فکر می کنند، اما ما می خواهیم به شما بگوییم که باید بر رفتار و کنش های خود تمرکز کنید.
هنگامی که شما به عنوان یک مرد جذاب می خواهید با یک نفر ارتباط برقرار کنید، در حال انجام بازی نیستید، پس باید مراقب رفتارتان باشید. اگر شوخی می کنید، فقط به خاطر با مزه بودن خود این کار را انجام دهید، نه به خاطر خنداندن او! چرا که نمی دانید او با شوخی شما می خندد یا نه. هر کاری که مدنظرتان هست را در وقت مناسب انجام دهید.

اگر شما عادات بامزه ای دارید، پس شما فردی شوخ طبع و با نمک هستید. نه تنها با دیگران بلکه با خودتان نیز این گونه اید. شما بدون نیاز به کسی می توانید بامزه باشید. هیچ چیز بهتر از بامزه بودن و با نمک بودن برای جلب توجه جنس مخالف نیست. این باعث می شود که افراد خود بخواهند که با شما ارتباط برقرار کنند، چرا که شما آن ها را سرگرم می کنید. این مسئله یک امر منطقی است.

اگر شما به دختری نزدیک شوید و او طوری رفتار کند که شما از احساس او مطمئن نباشید، به طوری طبیعی واکنش منفی نشان نمی دهید. شما سعی می کنید رفتاری مثبت داشته باشید. پس سعی کنید همواره تمرکزتان بر رفتار خودتان باشد، چرا که اگر به واکنش طرف مقابل بیش از حد توجه کنید ممکن است عکس العملی منفی داشته باشید. تنها چیزی که در کنترل شماست رفتارتان است، پس فقط بر آن تمرکز کنید تا به یک مرد جذاب تبدیل شوید.

پر شور و اشتیاق و احساساتی

۵ – پر شور و اشتیاق و احساساتی باشید

بین کسی که بسیار پر شور و اشتیاق است و کسی که هیچ احساسی ندارد، تفاوت بسیاری وجود دارد. زنان غالبا افراد پر انگیزه و مشتاق را دوست دارند، نکته ای که وجود دارد این است که این انگیزه و اشتیاق مسری است. مهم نیست دیگران درباره شما چه می گویند. اگر موضوعی را با شور و اشتیاق برای کسی تعریف کنید، او هم با اشتیاق به حرف شما گوش می دهد.

بسیاری از زنان را دیده ایم که درخواست کرده اند، تا اطلاعات روان شناسی در اختیارشان قرار دهیم چرا که دوست دارند احساس پشت کلمات را درک کنند. داشتن این حس فقط در رابطه با زنان محدود نمی شود. شما در برخورد با هر فردی می توانید شور و اشتیاق خود را حفظ کنید و نسبت به خود حس خوبی داشته باشید. همان طور رفتار کنید که دوست دارید.

۶ – هنگام پذیرفته نشدن از سوی یک زن درست رفتار کنید

موفق ترین افراد در جهان، به ویژه مردان که در تعامل با زنان خوب هستند، می دانند که در صورت عدم پذیرش توسط یک زن باید چگونه رفتار کنند. هنگامی که دختری خواسته شما را نمی پذیرد، گاهی به این معنی نیست که او واقعا شما را نمی خواهد. تنها چیزی که باعث می شود در این شرایط ما رفتار نا به جایی داشته باشیم احساسات غلط مان است.

هنگامی که متوجه می شوید که پذیرفته نشدن موضوع بسیار مهمی نیست، آن موقع می توانید عاقلانه رفتار کنید. به این موضوع فکر کنید، همه ما در زندگی مان پیش آمده که از برقراری ارتباط با فردی امتناع کنیم. ممکن است زنی به خاطر روز بدی که پشت سر گذاشته است، خواسته شما را رد کند، ولی ما دلیل عدم پذیرش او را نمی دانیم و فقط آن را به خودمان ربط می دهیم.
ذهنیت خود را عوض کنید و این موضوع را شخصی نکنید. ممکن است زنی به این دلیل که شما را نمی شناسد، شما را نپذیرد. آن ها فقط بر اساس تصورات خود رفتار می کنند. پس باید لبخند بزنید و در کمال آرامش سعی در برقراری ارتباط با وی کنید. اعتماد به نفس داشته باشید تا یک مرد جذاب به چشم بیایید.

مرد جذاب

۷ – سعی کنید نظر مثبت دیگران را جلب کنید

مردانی که در ارتباط با زنان معمولا موفق هستند، معمولا به طور مثبت رفتار می کنند. مردانی که اعتماد به نفس نداشته باشند در تعمل با زنان نیز موفق عمل نمی کنند. اگر شما فکر کنید که فرد موفقی در برقراری ارتباط با دیگران نیستید، چه اتفاقی می افتد؟ در این حالت اعتماد به نفس خود را کاهش داده اید و بر اساس ایده ذهنی که درباره خود دارید، ترس و استرس به جان خود می اندازید.

اما اگر فکر کنید کسی هستید که به راحتی می توانید با زنان ارتباط برقرار کنید، به طور طبیعی به خود انگیزه داده اید. این انگیزه باعث می شود شما کار درست را انجام بدهید و به خود واقعی تان تبدیل شوید. اما اکثر افراد نمی دانند که با انجام برخی کارهای کوچک می توانند در خود تغییر ایجاد کنند. شما می توانید از افرادی که در برقراری ارتباط با زنان موفق هستند، الگو بگیرید.

ممکن است از خودتان بپرسید «چطور این اتفاق می افتد؟» شما باید تصوری که از خود دارید با رفتار بیرونی تان سازگاری داشته باشد تا دیگران نیز تصوری مشابه به شما داشته باشند. ذهن شما بازخوردی که از خودتان به خودتان می دهید را پردازش می کند. بنابراین اگر فکر کنید که در تعامل با زنان ضعیف عمل می کنید و یک مرد جذاب نیستید، در واقعیت نیز همین گونه می شود. در این صورت شما آسیب روحی بسیاری می بینید.

به همین دلیل است که افراد با اعتماد به نفس بالا در انجام هر کاری موفق می شوند، چرا که ذهنشان همیشه جنبه مثبت وقایع را می بیند. حالا برای تغییر خود چه کار باید انجام دهید؟ فقط کافی است ۳۰ دقیقه در روز به کارهایی که می خواهید انجام دهید فکر کنید. به واکنشی که زنان نسبت به شما و دیگران دارند توجه کنید و آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

اگر بتوانید این کار ساده را فقط روزی ۳۰ دقیقه انجام دهید، تغییر شگرفی در زندگی شما به وجود می آید و آینده روشنی پیش روی شما قرار می گیرد و به یک مرد جذاب تبدیل می شوید. پس برای موفقیت خود اقدامات لازم را انجام دهید.

نتیجه گیری

شما به عنوان یک مرد جذاب باید بتوانید توانایی های شخصی خود را توسعه دهید و آن ها را به عادت تبدیل کنید تا بتوانید در تعامل با زنان موفق عمل نمایید. اگر از راهکارهای ساده ای که به شما گفتیم استفاده کنید و از خود تصویر یک آدم موفق در ذهنتان بسازید، به مرور زمان تمام احساسات و رفتار شما نیز تغییر می کند و در زندگی تان این تغییرات منعکس خواهد شد.
شما بر روی هر موضوعی که تمرکز کنید، همان شرایط یا اتفاق به مرور زمان در زندگی تان رقم خواهدخورد؛ پس سعی کنید مهارت های ارتباطی خود را گسترش دهید، اتفاقات خوب را ملکه ذهن خود کنید و در مسیر تبدیل شدن به یک مرد جذاب قرار بگیرید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.