همه چیز در مورد قرارهای عاشقانه

تاثیر قرارهای عاشقانه در رابطه

قرارهای عاشقانه بهانه هایی هستند که شما بتوانید عشق و علاقه خود را به همسرتان نشان دهید. این قرارها عشق و محبت را بین شما تقسیم می کند و زن و شوهر را به هم نزدیک تر از همیشه خواهد کرد. اگر شما نتوانید از چنین قرارهایی در رابطه خود استفاده کنید، در واقع چنین پیام هایی را به همسرتان منتقل می کنید:

– به عشق خود اهمیتی نمی دهید.

– او را درک نمی کنید.

– احتمالا او را دوست ندارید.

– احترامی برای او قائل نیستید و …

پادکست همه چیز در مورد قرارهای عاشقانه

زوج ها معمولا خودشان نمی خواهند که چنین قرارهایی متوقف شود، اما مشغله های کاری و مشکلات شخصی هر فردی باعث می شود که خود به خود این قرارهای عاشقانه متوقف شوند. البته جدای از این ها هم دو بهانه ی مهم برای نبودن چنین قرارهایی وجود دارد که اولی نداشتن پول است و دومی هم حضور فرزندان است. برای کسی که به رابطه زناشویی اهمیت می دهد و می خواهد همیشه شاداب بماند، این بهانه ها معنایی ندارند و می تواند برای هر کدام از آن ها فکری بکند و راه چاره ای بیندیشد.

برای قرارهای عاشقانه خود زمانی را برنامه ریزی کنید

در ابتدا باید برای قرارهای خود برنامه ریزی کنید. اگر چنین کاری را انجام ندهید نمی توانید یک قرار عاشقانه ی مناسب محیا کنید. برای این که در قرار عاشقانه ای که ترتیب همه چیز سر جایش باشد و آن قرار تبدیل به یکی از خاطره های خوبتان شود، باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشید.

می توانید تقویم خود را بیرون بیاورید و روزهای مشخصی را در ماه انتخاب کنید و هر کدام از روزها را مشخص کنید که چه کارهایی قرار است انجام دهید. قرارها لزوما نیازی نیست که در شب رخ بدهد، می توانید با همدیگر صبحانه بخورید و صبحتان را به یک قرار عاشقانه خاص اختصاص دهید. روز و مکان مهم نیست بلکه رخ دادن آن قرار است که بسیار اهمیت دارد.

نیازی نیست که حتما خرج زیادی را برای قرارهای خود اختصاص دهید. البته در این که باید مبلغی را برای هر قرار نگه دارید شکی نیست، اما می توانید با ساده ترین کارها هم قرارتان را زیبا کنید. مثلا می توانید با همدیگر به کنار دریا بروید یا پیاده روی کنید. قرارها باعث می شوند که شما به راحتی به همسرتان نزدیک شوید و خاطره های زیبا و رمانتیکی را در زندگی تان ثبت کنید.

همه چیز در مورد قرارهای عاشقانه

هر دو در برنامه ریزی قرارهای عاشقانه مشارکت کنید

بسیاری از زوج ها ممکن است که در چنین قرارهایی با حالت ناامیدی و افسردگی بیرون بیایند. دلیل آن ها این است که کل قرار را یک نفر برنامه ریزی کرده است و گویا دیگری اهمیتی به قرار عاشقانه نداده است. برای این که از چنین مشکلی دوری کنید، بهتر است که تقسیم بندی مناسبی انجام دهید. مثلا می توانید قرار اول را خودتان برنامه ریزی کنید و دومی را به عهده ی همسرتان واگذار کنید.

با این روش جفت شما در ملاقات های عاشقانه مشارکت کرده اید و دیگر هیچ کدام از شما ناراحت نمی شود. اگر برنامه همسرتان مطابق میل شما نبود با او مخالفت نکنید، چون او این گونه دوست داشته است. در قرار بعدی که نوبت شما است می توانید هرگونه که شما دوست دارید و ترجیح می دهید، برنامه ریزی کنید.

قرارهای عاشقانه را متنوع کنید

در قرارهایی که ایجاد می کنید همیشه یک کار را تکراری را انجام ندهید یا به یک جا نروید. این کار باعث می شود که قرارتان تبدیل به یک روز عادی شود و هیچ جذابیتی نداشته باشد. مثلا اگر در قرار اول به سینما و پارک رفته اید، در قرار دوم می توانید به رستوران و بازار بروید. سعی کنید تنوع زیادی در قرارهای رمانتیک تان داشته باشید و مکان های جدیدی را انتخاب کنید. تنوع باعث می شود که به رابطه زناشویی شما انرژی جدیدی بخشیده شود و خستگی را از شما دور کند.

با تمام وجود ارتباط برقرار کنید

مهم نیست که چه روز و چه مکانی را انتخاب کرده اید، بلکه مهم این است که تمام وقت و حواس خود را به همسرتان بدهید. سعی کنید با دقت به حرف های همسرتان گوش دهید و صمیمیت و محبت را به او ابراز کنید. از حرف زدن درباره مشکلات دوری کنید و درباره علاقه به یکدیگر و زیبایی های رابطه ای که دارید صحبت کنید. چنین قرارهایی بهترین موقعیت برای ابراز عشق است و همسرتان هم از شنیدن چنین حرف هایی غافل گیر خواهد شد.

تا جایی که می توانید قرار را عاشقانه کنید

عاشقانه کردن قرارهایتان اختیاری نیست و اگر صورت نگیرد در نهایت قرارتان فایده ای برای رابطه تان نخواهد داشت و هر دو ناامید خواهید شد. عاشقانه کردن قرار معنای ساده ای دارد. مثلا شما آقایان، همین که در ماشین را برای همسرتان باز کنید یا صندلی را برای او عقب بکشید تا بنشیند به معنای عاشقانه کردن قرارتان است. با چنین کارهایی احترام و عشق تان را به همسرتان نشان می دهید و همسرتان متوجه می شود که به او اهمیت می دهید. پس در نهایت سادگی سعی کنید آن قرار را به عاشقانه ترین حالت ممکن تبدیل کنید.

قرارتان را لذت بخش کنید

این که به یک رستوران بروید و فقط همدیگر را نگاه کنید قطعا کار خسته کننده ای است و قرارتان را تبدیل به یکی از کسل کننده و خسته کننده ترین خاطره ها می کند. درباره چیزهایی حرف بزنید که همسرتان از آن لذت می برد. می توانید راجع به علایق همسرتان صحبت کنید. همین که درباره فیلمی سخن بگویید که او به آن علاقه دارد، لذت را برای همسرتان فراهم کرده اید. علاوه بر این ها توصیه می کنیم کارهایی انجام دهید که شور و هیجان بیشتری به دنبال دارد. مثلا می توانید با هم به دوچرخه سواری بروید یا این یک قرار عالی و پر انرژی در شهر بازی ترتیب دهید و با هم به بازی و سرگرمی مشغول شوید.

100%
نظرسنجی
  • لطفا به مطلب بالا امتیاز دهید بدهید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.