کار در خانه برای مادران ؛ ۱۵ ایده برای کسب درآمد مادران

۱۵ ایده کار در خانه برای مادرانی که به دنبال کسب درآمد هستند

کار در خانه برای مادران و کسب درآمد در کنار نگهداری از فرزندان می تواند بسیار لذت بخش و عالی باشد. طبق آمار اداره کار، حدود ۲۱ درصد شاغلین، به طور متوسط بیشتر طول روز را در خانه کار می کنند. ما مطمئن هستم که بخش قابل توجهی از این افراد مادرانی هستند که به طور همزمان از فرزندان خود مراقبت می کنند. بر عهده گرفتن همزمان بسیاری از مسئولیت ها سخت است. اما راه حل و کلید موفقیت آن، یافتن کار مناسب است که انعطاف پذیری و ضمانت معقول بر اساس نقاط قوت شما و درآمد خوب داشته باشد.

پیشنهادات زیادی مبنی بر کار در خانه برای مادران با کسب درآمد بالا وجود دارد که در زیر به تعدادی از این کارها اشاره می کنیم. شما به راحتی می توانید دسته ای از این مشاغل را انتخاب کنید که متناسب با توانایی ها و منافع شما است.

پادکست کار در خانه برای مادران

کار در خانه برای مادرانی که به مشاغل یک نفره علاقه مند هستند

۱ – مشاور رسانه های اجتماعی

تمام زمان هایی که در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر صرف می شود، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. رسانه های اجتماعی به یک جزء حیاتی از تبلیغات و PR برای شرکت ها و بسیاری از صنایع مختلف تبدیل شده اند. اگر شما یک کاربر باهوش در رسانه های اجتماعی هستید، می توانید از مهارت های خود برای مدیریت حساب های رسانه های اجتماعی مربوط به یک کسب و کار استفاده کنید.

۲ – مراقبت روزانه در خانه

آیا دوست دارید که بتوانید با ماندن در خانه و مراقبت از بچه های خود پول دریافت کنید؟ تاسیس مهد کودک در خانه بهترین گزینه و پیشنهاد بعدی ما به شما است! با هزینه های زیاد مراقبت از کودکان، بسیاری از والدین به دنبال یک جایگزین قابل اعتماد و مقرون به صرفه هستند. در مورد کسب و کار خانگی خود با دوستانتان صحبت کنید و در سایت های محلی برای جذب مشتری تبلیغ کنید.

۳ – دستیار مجازی

اگر به دنبال یک کار اداری هستید که نیازی به رفتن به یک دفتر ندارد، دستیار مجازی می تواند شغل مناسبی به عنوان کار در خانه برای مادران باشد. وظایف و کارهایی که باید انجام دهید بسته به نوع شرکت متفاوت است، اما می تواند شامل مواردی مانند قرار ملاقات، ورود داده ها، سازماندهی سوابق، مدیریت ایمیل، مدیریت رسانه های اجتماعی و ویرایش باشد. تماس با وبلاگ نویسان، شرکت های آنلاین و وب سایت ها به طور مستقیم و دنبال کردن تبلیغ شرکت ها می تواند راهی عالی برای پیدا کردن این فرصت های شغلی باشد. این کار در خانه برای مادرانی که دوست دارند به مردم کمک کنند بسیار مناسب است.

۴ – اجاره وسایل و تجهیزات مربوط به کودک

یکی از مواردی که مادران مازاد آن را به مقدار زیادی در خانه دارند، وسایل و تجهیزات مربوط به کودک است. وقتی خانواده هایی با بچه های کوچک خود به تعطیلات می روند، نمی توانند تمام وسایل کودک مانند کالسکه، صندلی اتومبیل، صندلی غذا، تاب، ننو و … را با خود به همراه ببرند اما بسیاری از این تجهیزات در تعطیلات مورد نیاز است و نبود آن موجب دردسر می شود. یک حساب کاربری ایجاد کنید و تمام تجهیراتی که برای اجاره دادن در اختیار دارید را لیست کنید و به همراه قیمت و منطقه تحویل آن در شبکه مجازی مورد نظر خود اعلام کنید.
کار در خانه برای مادرانی که به آموزش علاقه مند هستند

۵ – آموزش

مادران با استعدادی که می توانند در یادگیری مفاهیم و ایده های جدید به فرزندان خود کمک کنند، به راحتی می توانند به یک معلم آنلاین تبدیل شوند. هر چه تحصیلات و تخصص بیشتری در یک موضوع خاص داشته باشید، می توانید پول بیشتری کسب کنید. نیازهای آموزش از دانش آموزان ابتدایی تا دبیرستان بسیار متغیر هستند. شما می توانید از وب سایت های مربوط به این زمینه برای ارسال آگهی تبلیغاتی استفاده کنید.

۶ – آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

اگر شما قادر به خواندن مقالات و کتاب های انگلیسی زبان هستید، به این معنی است که شما مهارتی را دارید که بسیاری از مردم در سراسر جهان به دنبال آن هستند؛ دانستن زبان انگلیسی! یادگیری خواندن، نوشتن و سخن گفتن به زبان انگلیسی تبدیل به یک دارایی ارزشمند در سراسر جهان شده است. وب سایت های تخصصی و منابع محلی می توانند شما را به افرادی که به دنبال یک معلم انگلیسی در خانه هستند، معرفی کند.

کار در خانه برای مادرانی که نویسندگان عالی هستند

خانم نویسنده

۷ – نویسنده مستقل

برای آن دسته از مادرانی که نویسندگان با استعدادی هستند، فرصت های زیادی برای کسب درآمد از طریق محتوا نویسی وجود دارد. وبلاگ ها، وب سایت ها و مجلات همیشه به دنبال کارشناسان با طرز تفکر خاص هستند که در نویسندگی مهارت دارند. مطبوعات و رسانه هایی که شما می توانید در آن ها بنویسید، بی پایان هستند و شما می توانید از خلاقیت و توانایی نوشتن خود برای ایجاد درآمد قابل توجه در هر زمانی که دوست دارید، استفاده کنید.

۸ – وبلاگ نویسی

همان طور که وبلاگ ها همچنان محبوبیت خود را به عنوان یک منبع برای دستور العمل ها، مد، والدین، رویدادهای جاری و … ادامه می دهند، تعدادی از وبلاگ ها دارای رنکینگ بالاتری هستند. وبلاگ ها به دلیل انعطاف پذیری، آسان بودن و آزادی محتوا، شغلی مناسب به عنوان کار در خانه برای مادران به شمار می روند. بسیاری از مادران از دانش و تجربیات مادرانه خود به عنوان مبنایی برای محتوای وبلاگ خود استفاده می کنند.

ممکن است درآمد ثابت از وبلاگ نویسی ایجاد شود اما برای کسب درآمد از یک وبلاگ، زمان، تعهد و ارتقای آن لازم است. این می تواند یک پلت فرم عالی برای خلاقیت و کسب درآمد از طریق نوشتن باشد.

۹ – مترجم

اگر بر زبان دومی تسلط دارید، مترجمی گزینه دیگری به عنوان کار در خانه برای مادران است که باید حتما آن را در نظر بگیرید. این شغل نه تنها به دلیل شایستگی های منحصر به فرد شما موجب کسب درآمد می شود، بلکه به شما کمک می کند که مهارت های زبان خود را حفظ کرده و حتی آن را بیشتر از قبل بهبود ببخشید. در صنایع فرصت های شغلی متنوعی وجود دارد که به ترجمه سند به زبان های دیگر نیاز دارند و این کار می تواند به راحتی در خانه انجام شود.

کار در خانه برای مادران خلاق

خانم طراح

۱۰ – طراح گرافیک

هر وب سایت در اینترنت برای طراحی حرفه ای و منحصر به فرد، نیاز به یک طراح گرافیک دارد. اگر تجربه طراحی گرافیک دارید و یا تازه شروع کرده اید، فرصت هایی برای نمایش مهارت های طراحی شما وجود دارد. می توانید برای خود یک وب سایت ایجاد کنید و از آن به عنوان پلت فرمی برای نمایش کار خود استفاده کنید. برای کار بر روی وب سایت های آزاد به دنبال تجربه کار بیشتر و بهبود رزومه کاری خود باشید.

۱۱ – عکاس

اگر چه اکثر مردم از طریق تلفن های هوشمند خود به یک دوربین با کیفیت عالی دسترسی پیدا می کنند، اما عکاسان هنوز هم متقاضی خود را دارند. عکاسان حرفه ای برای موارد خاص مانند عروسی، پرتره، تولد و … مورد نیاز هستند و برای خدمات عکاسی پول خوبی دریافت می کنند. گرفتن عکس فرصتی برای عکاس فراهم می کند تا درآمد کسب کند. وب سایت ها، وبلاگ ها و نشریات آنلاین به طور ثابت به عکس های زیادی نیاز دارند.

۱۲ – صنایع دستی خانگی

شما هم می توانید در خانه محصولاتی را تولید کنید که برای خرید مورد علاقه مردم باشد. این می تواند یک کار بسیار سودآور و از فرصت های کار در خانه برای مادران باشد. مواردی که بیشترین محبوبیت را دارند عبارتند از: دکور خانه، طلا و جواهر، لباس، اسباب بازی، لوازم صنایع دستی و وسایل مربوط به بچه ها یا نوزادان!

کار در خانه برای مادرانی که دارای تحصیلات هستند

۱۳ – پشتیبانی IT

اگر شما دارای مدرک و مهارت در زمینه پشتیبانی فنی، تعمیر، نصب، شبکه، رفع اشکال نرم افزار و سایر رشته های مربوط به فناوری اطلاعات هستید، دارای یک موقعیت عالی برای کار از راه دور با درآمد بالا هستید. بسیاری از شرکت ها از طریق تلفن و یا به صورت آنلاین از پشتیبانی تکنسین های راه دور استفاده می کنند. این شغل یکی از پردرآمدترین مشاغل خانگی است که می تواند به عنوان کار در خانه برای مادران بسیار مناسب باشد.

۱۴ – مشاور

شرکت ها دائما به دنبال مشاوره هایی با پایگاه دانش قوی در زمینه های مختلف از جمله پزشکی، کار اجتماعی، اداری، مالی، بازاریابی، فناوری اطلاعات، منابع انسانی و … هستند. شما می توانید از دانشگاه و تحصیلات خود برای یافتن یک کار مشاوره ای که در خانه انجام می شود، استفاده کنید. مشاغل در این زمینه به دو صورت شغل کوتاه مدت و بلند مدت ارائه می شوند و جزو مشاغلی هستند که انعطاف پذیری زیادی دارند.

۱۵ – مامور آمار

آیا تا به حال از یک مامور آمار چیزی شنیده اید؟ در گذشته این عنوان برای توصیف فردی که آمار را تجزیه و تحلیل می کرد، استفاده می شد و در حال حاضر به شخصی که محاسبه ریسک و حق بیمه برای شرکت های بیمه را انجام می دهد، استفاده می شود. با این حال این عنوان شغلی، گسترش زیادی یافته است. بسیاری از صنایع دیگر نیز می توانند از این نیروها برای داده کاوی و پیش بینی اقتصادی بهره مند شوند. اگر مدرک لیسانس ریاضیات، امور مالی یا آمار دارید، به دنبال کسب مجوز از طریق انجمن مربوطه باشید.

پیدا کردن فرصت مناسب برای شما

همان طور که می بینید، بسیاری از گزینه های ارائه شده برای مادرانی که در خانه به مراقبت از کودکان خود می پردازند و در کنار آن می خواهند به کسب درآمد بپردازند بسیار مناسب است. انتخاب با شماست که ترجیح می دهید کار را در خانه و پشت میزتان انجام دهید یا برای یافتن شغل از خانه خارج شوید و به دنبال آن بگردید!

100%
نظرسنجی
  • به مطلب بالا امتیاز دهید بدهید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.