کسب امتیاز و اعتماد از همسر

مردها چگونه می توانند از زن امتیاز بگیرند

هنگامی که مرد برای همسر خود یک کار بزرگ انجام می دهد یا یک هدیه ی بزرگ مانند ماشین به او می دهد، احساس می کند که زن امتیاز بزرگی به او خواهد داد. حال به همان نسبت زمانی که یک کار کوچک برای همسرش انجام می دهد، مثلا در ماشین را برایش باز می کند یا یک گل برای همسرش می خرد، حس می کند که امتیاز کمی دریافت خواهد کرد. مرد با همین تفکر امتیاز گیری، تمام تلاش و توانش را می گذارد تا بتواند کارهای بزرگی برای همسرش انجام دهد و او را خوشحال و سعادتمند کند.

هدایای کوچک یا بزرگ؟!

اشتباه مرد این است که نمی داند زن ها از چنین قانونی برای امتیاز دادن استفاده نمی کنند، بلکه به شیوه های دیگری امتیاز می دهند. برای مثال زمانی که زن می خواهد امتیاز بدهد، به بزرگی و کوچکی یا قیمت هدیه دقت نمی کند، بلکه تنها به این توجه دارد که یک هدیه دریافت کرده است. پس به آن یک امتیاز می دهد. مرد گمان می کند که اگر کار کوچکی انجام دهد یک امتیاز می گیرد و اگر بتواند کار بزرگ یا هدیه ی بزرگی تقدیم زن کند، امتیاز بیشتری از او دریافت می کند. به همین دلیل سعی می کند هدیه های گران قیمت و کارهای بزرگی در برابر همسرش انجام دهد.

پادکست کسب امتیاز و اعتماد از همسر

مرد باید بداند که برای زن ها هدایای بزرگ به همان اندازه ی هدایای کوچک اهمیت دارد و به آن ها امتیاز بیشتری نمی دهند. اگر مردها نتوانند نحوه ی امتیازدهی و اهمیت امتیازهای زن را درک کنند، در زندگی شان ناامید می شوند و احساس می کنند که تلاش هایی که داشته اند بیهوده است. مثلا مردی یک پزشک موفق است و تمام تلاشش را می کند که کسب درآمد کند تا بتواند همسرش را خوشحال کند. آن مرد متوجه این قضیه نبود که این روش باعث می شود توجه عاطفی اش نسبت به همسرش کمتر شود و زن از این کم توجهی رنج بیشتری می برد. مرد گمان می کرد که هر چه بیشتر درآمد کسب کند، امتیاز بیشتری از زن می گیرد و زن را خوشحال تر می کند، اما در حقیقت زن با دیدن این روش مرد بیشتر ناراحت می شود؛ چون توجه مرد به عواطف و احساسات زن کمتر می شود و تنها به دنبال کسب امتیاز از او می باشد.

کسب امتیاز و اعتماد از همسر

کارهای کوچک اهمیت زیادی برای زن دارند

روش های بسیاری وجود دارد که مرد می تواند با تلاش کمتر و داشتن توجه بیشتر نسبت به زن، او را خوشحال کند و از او امتیاز خوبی بگیرد. لزوما نیازی نیست که مرد کارهای بزرگی انجام دهد بلکه باید بداند که زمان و انرژی خودش را با چه روشی به زن تقدیم کند. البته بیشتر مردها به این روش ها آگاه هستند اما نمی دانند که چقدر برای همسرشان ارزش دارد. برخی از مردها در اول رابطه شان با زن، چنین کارهای کوچکی را برای خوشحالی زن انجام می دهند، اما به مرور زمان سراغ کارهای بزرگ تر می روند و تمام وقت و هزینه شان را صرف آن کارها می کنند.

مرد ابتدا باید نیازهای زن را بداند و بفهمد که زن چه چیزهایی را از مرد می خواهد. زن زمانی می تواند هدیه ای از مرد قبول کند که با تمام وجود بداند مرد واقعا او را دوست دارد و به او اطمینان کامل دارد. زن ها بر اساس هوا و هوس و سلایق شخصی خود امتیاز نمی دهند بلکه به نیازهایشان توجه دارند. زن زمانی می تواند از مرد اطمینان داشته باشد که در هاله ای از عشق و محبت زیاد قرار بگیرد. تنها گفتن چند جمله ی احساسی و محبت آمیز هم برای ارضای نیاز عشق زن ها کافی نیست.

مردها به سختی می توانند چنین چیزی را درک کنند. زن مانند ماشینی است که باکی از عشق و محبت دارد. حال برای آن که بتواند به سمت مرد حرکت کند نیاز دارد که باکش از محبت و عشق پر شده باشد. به همین دلیل مرد باید سعی کند عشق و علاقه های کوچک زیادی به زن ابراز کند تا زن بتواند او را قبول کند و مرد را به عنوان فرد مورد تحسین و اعتماد خود بپذیرد. روش ها و کارهای زیادی است که می توان با استفاده از آن ها، باک علاقه ی زن را پر کرد و آن را به طرف مرد کشاند. که در اینجا به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

راه هایی برای امتیاز گرفتن از زن

روش های کوچک زیادی وجود دارند که مرد باید آن ها را به زن ابراز کند تا هم بتواند امتیاز بیشتری کسب کند و هم بتواند اعتماد و خوشحالی زن را ایجاد کند. برخی از آن روش ها و کارها در زیر اشاره شده است که با انجام دادنشان، نیاز زن به عشق و محبت را ارضا کرده و بین زن و مرد رابطه ای سالم و پایدار ایجاد خواهد شد.

هنگامی که مرد به خانه می آید، ابتدا زن را در آغوش بگیرد، سپس به کارهای دیگرش برسد.

سوال هایی از زن پرسید شود که زن بداند به کارهای او اهمیت داده می شود. مانند «دکتر رفتی؟ چی شد؟»

مرد باید به حرف های زن با جان و دل گوش دهد به گونه ای که بتواند با او درد و دل کند.

مرد هنگام درد و دل نباید راهکار و راه حل پیشنهاد بدهد بلکه تنها باید سعی کند به حرف های همسرش گوش دهد و او را آرام کند.
برای خریدن گل نیاز به مناسب های خاصی نیست. می شود زن را سوپرایز کرد و در روزهای عادی هم برای او گل خرید.
مرد می تواند برای تعطیلات آخر هفته با زن برنامه ریزی کند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.